Vilniečiams ir galintiems atvykti į skyrybų psichologo konsultacija Vilniuje, rekomenduoju susitikimą tet-a-tet (pranc. akis į akį ).  Būdami kartu, galime greičiau ir tiksliau išsiaiškinti mums svarbias klausimus, pasitikslinti detales.

Skyrybų Psichologo konsultacija Vilniuje

Skyrybų psichologo konsultacija Vilniuje

Psichologo konsultacija Vilniuje

Skyrybos. Esate neramus/nerami. Jaučiate nerimą, įtampą, o gal net būna panikos priepuoliai? Emocijos užpildžiusios visą kūną? Durią širdį, skauda galvą, kankina nemiga?

Visa tai yra normali Jūsų reakcija nenormalioje, neįprastoje gyvenimiškoje situacijoje.  Tačiau patys dalykai nesusitvarko, o delsimas priimti sprendimą tik aštrina situaciją ir gali Jus išvesti iš rikiuotės. Nedelskite, Jūs nenusipelnėte kentėti. Atraskite aiškumą, pasitikėjimą savimi bei ateitimi. Registruokitės ir  atvykite į psichologo konsultacija Vilniuje.

Ar verta gyventi toliau kartu? Šis klausimas pirmą kartą iškyla, kai patiriame nepagarbą, pažeminimą, įžeidimus. Kai nusiviliame sutuoktiniu, kai aiškiai suprantame, kad teks taikytis su tuo, kad to nepakeisi.  Tačiau juk aš to nenoriu. Štai ir iškyla dilema (vidinis prieštaravimas) Ar verta gyventi toliau kartu? Pasinaudokite psichologo konsultacija Vilniuje ir išspręskite šį prieštaravimą taip, kad neliktų jokių abejonių, jokių sąžinės priekaištų. Kai tik bendromis pastangomis rasime Jūsų dilemos sprendimą, Jūs pajusite palengvėjimą, atsipalaidavimą ir įgausite jėgų konkretiems žingsniams žengti. Registruokitės Psichologo konsultacija Vilniuje paspausdami ant žemiau esančio paveiksliuko.

Kaip padėti vaikui įveikti baimes, susijusias su skyrybomis? Skiriantis tėvams vaikai nesupranta tokio tėvų elgesio, nes nežino apie tai, kada prasidėjo nesutarimai tarp tėvų, nežino, kaip ir dėl ko jų tarpusavio santykiai prastėjo, kol priėjo liepto galą – skyrybas. Tačiau vaikai žino, mato ir supranta, kai  tėvai pradeda konfliktuoti dėl jų elgesio. Tai pakiša jiems mintį, jog jie yra kalti dėl to, kad tėvai skiriasi.  Prisiimdami sau kaltę už tėvų skyrybas, vaikai kaltina save ir kenčia dėl to.   Kita stipri emocija – baimė, kyla juose. Jie bijo nežinios, bijo garsių tėvų  rietenų, jaučiasi nesaugūs. Vaikams yra brangūs abu tėvai.  Skyrybos – reiškia, kad jam teks gyventi su vienu iš tėvų (dažniausiai – mama). Jei vaikui tėtis yra brangus, jis pergyvena bei kaltina save dėl to, kad nebegyvens kartu su tėčiu.   Priklausomai nuo to, kiek vaikui metų, jis skirtingai reaguoja į tėvų skyrybas ir bijo dėl savo, savo mamos, tėčio ateities.

Sužinokite, kaip padėti vaikui įveikti baimes, susijusias su skyrybomis pasinaudoję psichologo konsultacija Vilniuje.

Apie  tai, kaip vyksta skyrybų psichologo konsultacija Vilniuje galite skaityti daugiau Konsultacija Kaip išgyventi skyrybas?

Registruokitės konsultacijai paspausdami ant žemiau esančio paveiksliuko.

Psichologo konsultacijai Vilniuje

Atverk duris į šviesesnį gyvenimą

Informaciją puslapiui Skyrybų Psichologo konsultacija Vilniuje parengė

Mykolas Truncė,

Skyrybų psichologas