Porų Psichologas internetu, Mykolas Truncė padeda atrasti vidinę ramybę, pagerinti porų santykius, išgyventi skyrybų skausmą,  suvaldyti pyktį pašalinant jį sukeliančias priežastis.

 Porų Psichologas internetu per: Skype, Viber, Zoom

Psichologas internetu per Skype Viber Zoom

Psichologas internetu per Skype Viber Zoom

Konsultuokitės neišeidami iš namų žemiau išvardintomis temomis:

Pažink save

Kiekvienas iš mūsų turime viduje Gėdos, Kaltės, Nuoskaudų, Pykčio  jausmus, jaučiame Nerimą, Baimę ar net jaučiamės Menkaverčiai. Jei šie jausmai  netrukdo mums gyventi, jei jie netrukdo mėgautis lygiaverčiais ir darniais santykiais, tai nieko ir nereikia daryti. Tačiau, jei pabudus ryte nesijaučiame laimingi, derėtų pasinaudoti Psichologas internetu – programa „Pažink save”  ir išsiaiškinti, kas iš tikrųjų mums trukdo jaustis ir gyventi laimingai.  

 Poros santykių krizė

Draugystės pradžioje mintijame „Neįsivaizduoju gyvenimo be tavęs“ o prieš skyrybas jau net ištariame „Nebenoriu tavęs matyti“.  Kas įvyksta tame tarpe? Kodėl taip atsitinka? Kada ir kaip įvyksta ta metamorfozė kai  stipriausia emocinės traka virsta stipriausiu emociniu atstūmimu, užsibaigiančiu skyrybomis?

 Psichologas internetu

Kas parodo, kad jau reikalinga Poros konsultacija?

Jei jaučiate, jog santykiuose atsiradoNusivylimas, Nepasitenkinimas, Nepagarba, Priekaištai, Panieka, Pažeminimai, Kaltinimai, Dažni konfliktai, Pykčiai, kivirčai, Nesaugumas, Nebėra noro stengtis dėl kito, Atšalimas, Atitolimas, Nekalbadieniai, Neseksadieniai, Nepasitikėjimas vienas kitu

Tai nebedelskite ir registruokitės Porų psichologo konsultacijai internetu ar gyvai.

 Kaip išgyventi skyrybų skausmą?

Skyrybos pagal savo poveikį žmogui  yra priskiriamos prie didelių gyvenimo sukrėtimų. Jei artėjant skyryboms Jūs jaučiate padidėjusį nerimą, didelį emocinį nestabilumą, pykčio ar baimių priepuolius, tai žinokite, kad šis gyvenimo iššūkis stipriai Jus veikia. Jei tokią būseną palikti savieigai, gali sušlubuoti ne tik Jūsų emocijos, bet ir sveikata. Na, o jau patys sveikatos sutrikimai paveikia emocijas, mąstyseną, atmintį, sustiprina nesaugumo jausmą. Tam, kad sėkmingai įveikti skyrybų skausmą ir nesužaloti savęs, kviečiu pasinaudoti specialia konsultacija Psichologas internetu: Kaip išgyventi skyrybų skausmą

 

Kaip suvaldyti pyktį?

Liaudies patarlė sako: „Kiek nori skabyk obuolius nuo obels – ten kriaušės nepradės augti, kol neįskiepysi“.  Ši liaudies išmintis byloja mums, kad  visos pastangos mesti rūkyti ar vartoti alkoholį yra Sizifo darbas (Sizifas – graiku herojus, kuris už bausmę turėjo risti akmenį į kalną. Užridenus akmenį į kalną, jis nuriedėdavo žemyn ir Sizifas vėl turėjo jį ridenti į kalną.)  Sizifo atvejis simbolizuoja mums beprasmiškas pastangas nustoti rūkyti, vartoti alkoholį, jei nepašalinti priežasčių, sukeliančių norą rūkyti ar gerti.

Tarp tokių priežasčių gali būti vaikystėje ar paauglystėje išgyventos nuoskaudos, gimdančios Pyktį. Pykčiui tramdyti reikia daug psichinių galių, kurių kartais neužtenka ir emocijos prasiveržia. Dėl to nukenčia santykiai su aplinkiniais. O dėl to dar daugiau nuoskaudų gali tekti išgyventi. Visa tai kelia mums nerimą, su kuriuo, jei nemokame, bandome tvarkytis rūkydami ar vartodami alkoholį. Išgėrus tarsi pasidaro lengviau, tačiau vėliau, kai galva išblaivėja suvokiame, kad problemos tik paaštrėjo. Prie to dar pridėkime šlyjančią sveikatą ir gausime dar didesnį nerimą. Ilgainiui nerimas perauga į baime ir tada jau pasireiškia stiprus alkoholizmo požymis – vengimas ir užsidarymas.

Kita svari priežastis rūkyti ir/ar svaigintis yra neišspręstas vidinis prieštaravimas. Jam (kol jis nėra išspręstas) taip pat reikia daug psichinės energijos, kuri mažina mūsų vidines galias.  Na, o būdami „silpni“, negalime laikytis duoto žodžio – nerūkyti, negerti.

Taip rūkantysis ir/ar vartojantis alkoholį žmogus atsiduria tarsi „užburtame rate“, kuriame ir sukasi: kuo daugiau ir kuo didesnis stresas, tuo didesnis  pyktis ir spaudimas rūkyti, gerti.

Psichologas internetu – programa: Kaip suvaldyti pyktį yra sukurta būtent tam – nustatyti vidinius pykčio šaltinius ir juos pašalinti. Toliau reikalai eis tik į gerą. Kaip tai veikia, galite susipažinti skiltyje Atsiliepimai perskaitę Andriaus atsiliepimą.  Per pirmą konsultaciją pavyko ir apčiuopti ir išspręsti vidinį prieštaravimą, kuris nedavė ramybės Andriui. Rezultatas fantastiškas: Andrius ne tik, kad pats nustojo gerti, bet ir draugams padeda.

 

Registruokitės konsultacijai Psichologas internetu Jums reikalinga tema paspausdami  nuorodą.

 

Informaciją straipsniui Psichologas internetu parengė

Mykolas Truncė

Porų skyrybų psichologas internetu Vilniuje,

Konsultantas, Lektorius, Šeimų išsaugojimo ekspertas

Tel. +370 659 54009

El paštas: PoruPsichologas@gmail.com

Tapkite FB: Stipri šeima draugu ir sekite naujienas

Užsiprenumeruokite Mykolo Truncės YouTube kanalą ir pirmieji susipažinkite su mokomąja medžiaga apie savęs pagerinimą ir santykius

Užsiregistruokite mėnesiniam Stipri Šeima Naujienlaiškio gavimui  ir stiprinkite savo šeimą.