Mano Idealus Vyras ideali Žmona

Straipsnis Mano Idealus Vyras ideali Žmona skirtas padėti geriau susivokti ketinantiems sukurti šeimą ir  atsirinkti Santuokai geriausią gyvenimo partnerį.

Vedybos – svarbiausias žmogaus gyvenime sprendimas, nulemsiantis tolimesnį Jūsų, sutuoktinio, Jūsų vaikų ir artimųjų gyvenimą. Kaip surasti ir kaip atsirinkti tinkamą partnerį?  Kokie požymiai gali parodyti, ar tai mano žmogus?

Bet prieš tai, kad apsirašyti, koks yra Mano Idealus Vyras Ideali Žmona, reikėtų (jei dar to nepadarėte) išsigryninti, kokia yra Jūsų gyvenimo žemėje Misija ir atsakyti į  klausimus:

 • Kokia mano egzistencijos prasmė?
 • Kokią naudą norėčiau duoti kitiems žmonėms?
 • Ką aš norėčiau pasiekti, kad būčiau naudingas kitiems?
 • Kaip užtikrinsiu savo pasitenkinimą tuo, ką gyvenu, tuo, ką turiu gyvenime?

Jei jau žinote savo Gyvenimo Misiją, tada reikėtų susikurti savo Gyvenimo Viziją. Ją galite padaryti atsisiuntę formą iš Goggle Disco per šią nuorodą.

Kai žinote savo Misiją ir įsivaizduojate savo Gyvenimą ateityje, galite pradėti aprašinėti Mano Idealus Vyras Ideali Žmona.  Jei pirmų dviejų žingsnių nepadarėte, tai Jūsų idealaus gyvenimo partnerio aprašymas gali Jus nuvesti ne ten, kur norite 🙂

Mano Idealus vyras Ideali žmona

Kompiuteris ar mobilus telefonas, per kurį skaitote šį straipsnį buvo sukurtas tris kartus. Pradžioje  buvo sukurta jo vizija (kaip jis turi atrodyti, kokia jo paskirtis, kokios jo savybės, kokia nauda ir t.t.). Vėliau, pagal šią viziją buvo sukurti įrenginio brėžiniai. Galiausiai, buvo kompiuteris ar telefonas buvo pagamintas.

Taip turėtų vykti ir su Jūsų  gyvenimo partneriu. Visų pirma Jūs turite įsivaizduoti koks turi būti Idealus vyras Ideali žmona. Tada, kai žinosite, koks turi būti Idealus vyras Ideali žmona, galėsite lengvai jį/ją atrasti tarp daugelio Jūsų sutiktų žmonių.

Jei žinote, kokio žmogaus ieškote, galite akimirksniu suvokti – „štai, tai mano žmogus”, arba „ne tai ne mano žmogus”. Toks aiškumas padeda tikslingai valdyti Jūsų veiksmus ir pasiekti tai, ko norite – surasti  sau Idealų vyrą ar Idealią žmoną.

Idealus Vyras Ideali Žmona

Žemiau pateikiu formą, kuria vadovaudamiesi galite aprašyti savo Idealų Vyrą ar Idealią Žmoną.

Idealus vyras Ideali žmona

Mano Idealus vyras Ideali žmona – trumpai aprašykite, kaip įsivaizduojate kiekvieną idealus gyvenimo partnerio savybes, asmenybės bruožus pagal žemiau išvardintas dedamąsias. Tai susikursite savo Idealaus sutuoktinio paveikslą. Turėdami tokį paveikslą tiksliau ir greičiau galėsite susirasti sau porą.

Aprašymo forma parengta pagal 7 saitus, siejančius sutuoktinius.  Kiekviename saite (ryšyje) greičiausiai pageidautumėte kelėtos antros pusės asmeninių savybių, todėl forma parengta taip, kad galėtumėte ją detaliau užpildyti.

Idealus Vyras Ideali Žmona forma skirta sukurti jūsų idealiai antrai pusei, su kuria ryžtumėtės gyventi kartu, kad galėtumėte įgyvendinti savo Gyvenimo Viziją.  Nuo jos ir reikėtų pradėti savo gyvenimo kūrimą.

Pirmame ryšyje (Emocinis ryšys) mėlynu rašalu parašytas pavyzdys, kad jums būtų lengviau suprasti idealaus sutuoktinio aprašymą.

Formos pabaigoje rasite kelėta asmenybės savybių, kurios gali jums pasitarnauti, kaip pavyzdžiai.

Kiekvienoje iš 7 poros gyvenimo sričių pasidarykite tiek eilučių, kiek surašysite joje savybių, kitaip tariant, vienai asmenybės savybei (ar bruožui) viena eilutė, kad galėtumėte geriau suprasti, kokio bendravimo dėl šios asmens savybės tikitės.

 

 1. 1.     Emocinis ryšys

Asmeninės partnerio savybės

Kaip jis/ji elgiasi su manimi šioje srityje

Gerbiantis Bendraudamas/bendraudama su manimi jis/ji mane gerbia. Supranta, pripažįsta mano netobulumą ir priima mane tokią/tokį, kokia/koks aš esu. Padeda man tobulėti ir tapti geresne/geresniu sutuoktiniu.

 

 1. 2.     Seksualinis ryšys

Asmeninės partnerio savybės

Kaip jis/ji elgiasi su manimi šioje srityje

3.     Vaikų ryšys

Asmeninės partnerio savybės

Kaip jis/ji elgiasi su manimi šioje srityje

 

 4.     Bendro stogo (bendro gyvenimo patalpų) ryšys

Asmeninės partnerio savybės

Kaip jis/ji elgiasi su manimi šioje srityje

 

 5 Finansų ir bendro turto ryšys

Asmeninės partnerio savybės

Kaip jis/ji elgiasi su manimi šioje srityje

 

 6.     Bendro gyvenimo kartu  tikslo ryšys

Asmeninės partnerio savybės

Kaip jis/ji elgiasi su manimi šioje srityje

 

7.     Juridinis ryšys.

Asmeninės partnerio savybės

Kaip jis/ji elgiasi su manimi šioje srityje

 

Kai kurios asmens savybės (bruožai), kurie gali būti jums naudingi aprašant idealų sutuoktinį (pateikiama, kaip asmenybės, o ne kaip lyties apibudinimas):

 • rūpestinga, gerbianti, pasitikinti savimi ir manimi, savarankiška, vertinanti mano pastangas, išprususi, nuovoki, toleruojanti, lanksti, padedanti, tobulėjanti, gera, nesavanaudiška, mandagi, , geras draugas, , supratinga, turinti humoro jausmą,  ištikima, nereikli, , padedanti namie, , tvarkinga, emociškai stabili, mylinti mane, mylinti vaikus, norinti šeimos….
 • seksuali
 • pasiturinti, gebanti uždirbti, taupyti, investuoti, darbšti, dosni man
 • be žalingų įpročių
 • mokanti gaminti maistą, stilinga,
 • stiprus, fiziškai patrauklus (ūgis, svoris, sudėjimas…)

 

Išvados:

Jei nežinote, kokia Jūsų gyvenimo paskirtis (Misija), jei nežinote, kokį gyvenimą norite susikurti (Vizija), tai rinksitės ne pagal tai, kiek žmogus Jums tinka, o pagal emocinį potraukį. Tačiau emocinis potraukis yra laikinas, o gyvenimas tik vienas.  Santuokoms iš meilės tik apie 100 metų, o ypatingai išaugęs skyrybų mastas rodo, kad santuokos iš meilės nė keik nėra patvaresnės.

Įsimylėjėliai neturi pakankamai informacijos apie antrą pusę, todėl priimdami sprendimus vadovaujasi Iliuzijomis apie tai, koks iš tikrųjų yra potencialus sutuoktinis.

Įsimylėjėliai renkasi sutuoktinį tik iš vieno kandidato, tad net negali svarstyti klausimo: Kuris geresnis?

Čia aprašytas tikslingas gyvenimo palydovo atsirinkimas užtikrina dvi būtinas sąlygas:

 • potencialiam sutuoktiniui turi jausti emocinę trauką ir
 • blaiviu protu atsirinkti labiausiai tinkantį kandidatą.

 

O juk būtent to ir norime: Gyventi darnoje su mylimu žmogumi.

 

Jei norite geriau pažinti II pusę, registruokitės į seminarą poroms „Sutuoktinių pasirengimas ilgalaikei, laimingai santuokai

 

Straipsnį Mano Idealus vyras Ideali žmona parengė

Mykolas Truncė,

Konsultantas, psichologas, šeimų išsaugojimo ekspertas

+370 659 54009

PoruPsichologas@gmail.com

www.tobulinu.lt

www.skyrybupsichologas.lt

skype: mykolastrunce

FB: Stipri šeima