Šiame puslapyje detaliau aprašoma Skyrybų ir Porų Santykių Psichologo konsultacija puslapyje paminėta  psichologo konsultacija internetu ir atskleidžiami jos ypatumai.

Daugiau, nei milijonas Lietuvos gyventojų paliko savo gimtą šalį ir yra išvykę svetur. Emigrantų yra Didžiojoje Britanijoje, Norvegijoje, Olandijoje, Airijoje, Rusijoje ir kitose pasaulio šalyse.  Daugelis jų išvyko „laimės ieškoti”, tikėdamiesi, jog finansinis stabilumas tai gali suteikti.  Didesnei emigrantų daliai šis lūkestis išsipildė ir jie per dieną  uždirba daugiau, nei Lietuvoje. Uždirbdami daugiau, jie gali sau leisti materialiai gyventi  geriau.  Didesnės pajamos emigrantams užtikrina didesnį finansinį saugumą, tad šioje srityje jie jaučiasi tvirčiau.

Išvykdami iš gimtinės emigrantai  atitolsta nuo  artimųjų, giminaičių, draugų ir taip susilpnina savo saugumą Santykių srityje. Šiuolaikinės technologijos sudaro galimybes bendrauti su namiškiais internetu,  bet internetu mamos neapkabinsi…  Dėl didelių išorinių problemų, susijusių su įsidarbinimu, gyvenamo ploto, vaikų lavinimo  ir dėl retesnio bendravimo  su artimaisiais, ir dėl bendravimo internetu, sumažėjęs saugumas santykių srityje sutelkia sutuoktinius  į darnesnę šeimą.  Tačiau, jei išorinės problemos sunkiai sprendžiasi, o spaudimas apmokėti sąskaitas auga, tarp sutuoktinių atsiranda įtampa, konfliktai ir rietenos, kenkiančios  tiek abiejų santykiams, tiek abiejų sveikatai.  Sumažėjusi galimybė bendrauti su panašiais pagal kultūrą ir vertybes žmonėmis, įtakoja, kad jie daugiau laiko praleidžia kartu. O buvimas kartu ilgą laiką didiną jautrumą ir mažina pakantumą kitam.  Tai tampa dar vienu nesutarimų ir konfliktų šaltiniu. Visos šios jėgos įtakoja į tai, kad sutuoktiniai pradeda tolti vienas nuo kito ir, jei problema nėra sprendžiama, ateina metas skyryboms.  Kaip jau suprantate, neturint šalia artimųjų ir skiriantis su artimiausiu žmogumi – sutuoktiniu, prarandamas saugumas. Labai sustiprėja nesaugumo jausmas santykių srityje.  Kartu su sudėtingomis išorinėmis problemomis skiriantis sumažėja saugumas santykių ir, žinoma, finansų srityse.  Užtęsus skyrybų klausimą įtampa ir stresas gali sukelti ir sveikatos sutrikimus.  Skirtis Lietuvoje yra sunku, tačiau skirtis užsienyje – dar sunkiau.  Tokiam atvejui geriausia nedelsti ir pasinaudoti kvalifikuoto ir patyrusio skyrybų psichologo konsultacija internetu.

Skyrybų ir Porų Santykių Psichologo konsultacija internetu

psichologo konsultacija internetu neišeiant iš namų per Skype, Viber, Zoom

Psichologo konsultacija internetu

Skyrybų ir Porų Santykių Psichologo konsultacija internetu yra tinkama skyrybų problemos sprendimui, nes galima komunikuoti interaktyviai ir pasitikslinti reikiamą informaciją.  Šis komunikavimo būdas labai patogus, nes leidžia klientui parodyti konsultacijos metu identifikuotus ryšius tarp priežasčių – pasekmių bei schemas.

Konsultacijų Internetu privalumai:

Registracija konsultacijai su Porų psichologou

Skyrybų ir Porų santykių Psichologo konsultacija internetu galima poroms ar vienam iš sutuoktinių sekančiomis temomis:

Psichologo konsultacija poroms 

Psichologo konsultacija vienam iš sutuoktinių

Kaip išsaugoti šeimą”  Kaip išsaugoti šeimą
„Kaip sutarti dėl Bendrų Šeimos Vertybių“ „Ar verta toliau gyventi kartu
Kaip surasti abipusiai naudingus (Win-Win) konfliktų sprendimus” „Kaip suprasti antros pusės elgesį“
Kaip pasiekti abipusį seksualinį pasitenkinimą Kaip pasiekti abipusį seksualinį pasitenkinimą
„Kaip sutarti dėl pajamų ir turto valdymo“ „Kaip sutarti dėl pajamų ir turto valdymo“
„Kaip sutarti dėl Bendro gyvenimo Taisyklių“ „Kaip sutarti dėl vaikų užimtumo ir auklėjimo
„Kaip sutarti dėl Bendro gyvenimo Tikslų“ Psichologo konsultacija “Pažink save
„Kaip atkurti Saugią Erdvę Poroje“ Psichologo konsultacija Kaip tapti nenugalimu (-a) savo gyvenimo Valdovu(-e)
Kaip sutarti dėl vaikų auklėjimo Kaip įveikti nerimą, baimę, panikos priepuolius
Kaip padėti vaikams išgyventi tėvų skyrybas ar santykių krizę Kaip išgyventi skyrybas
„Kaip sutarti dėl vaikų auklėjimo po skyrybų „Kaip gyventi po skyrybų
Psichologo konsultacija  sužadėtiniams „Kaip pasirengti Ilgalaikei ir Laimingai santuokai“ Kaip išgyventi Neištikimybės Skausmą

Galimos ir kitos konsultacijos temos, susijusios su poros santykiais ar asmeniniais sunkumais

Konsultacijas ves Porų psichologas, konsultantas, lektorius, Šeimų išsaugojimo ekspertas Mykolas Truncė, per 15 + metų konsultavęs daugiau, kaip 600 porų ir 1300 sutuoktinių, patekusių į santykių krizes.

Su sėkmės istorijomis galite susipažinti ČIA.

Skaitykite detaliau apie skyrybų ir porų santykių psichologo konsultaciją ir jos teikimo sąlygas, susipažinkite su  Atsiliepimai ir registruokitės konsultacijai, užpildydami formą žemiau.

  Jūsų vardas ir pavardė sąskaitai išrašyti (būtina)

  Jūsų telefono numeris informacijai patikslinti (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas -PASITIKRINKITE ar parašytas teisingai! (būtina)

  Konsultacijos tema

  Jūsų žinutė: konsultuositės viena(-s) ar poroje (jei poroje, tai, koks antros pusės vardas), kokia tema, kada pageidautumėte konsultuotis: iki pietų, po pietų, po darbo, šeštadienį Ar atvyksite į vietą ar konsultuositės per Skype

  Informaciją į puslapį skyrybų ir porų santykių Psichologo konsultacija internetu parengė

  Mykolas Truncė,

  Skyrybų ir Porų Santykių psichologas, Konsultantas, Lektorius

  Šeimų išsaugojimo Ekspertas

  Skype vardas: mykolastrunce

  Viber numeris: +370 659 54009

  Tapkite FB: Stipri šeima draugu ir sekite naujienas

  Užsiprenumeruokite Mykolo Truncės YouTube kanalą ir pirmieji susipažinkite su mokomąja medžiaga apie savęs pagerinimą ir santykius

  Užsiregistruokite mėnesiniam Stipri Šeima Naujienlaiškio gavimui  ir stiprinkite savo šeimą.