Šeimos psichologas Vilniuje internetu poroms padeda atkurti darną, susikurti lygiaverčius, partneriškus ir palaikančius tarpusavio santykius bei sukurti saugią erdvę šeimoje

Šeimos psichologas, konsultantas, lektorius, šeimų išsaugojimo ekspertas Mykolas Truncė

Pastangų Tikslas

Pasiekti, kad 80 proc. šeimų gyventų darnoje bent 21 metus. 

80 proc. todėl, kad pagal Pareto dėsnį: 20 proc. pastangų duoda 80 proc. rezultatų.

21 metus todėl, kad vaikams užaugus skyrybos nepadaro jiems žalos.

Seimos psichologas

Šeimos psichologas ir šeimų išsaugojimo ekspertas Mykolas Truncė savo darbe vadovaujasi šiomis Vertybėmis

Saugumas ir konfidencialumas.

Santykių krizė – tai smūgis ir mūsų savigarbai. Mes nenorime pasirodyti prieš kitus, kad esame netobuli, kad kažkas nepavyko,  kad skiriamės, tad nenorime, kad apie tai kas nors žinotų.

Kaip šeimos psichologas pasirūpinu, kad konsultacijos metu kiekvienam būtų sudaroma saugi erdvė pažinti save ir išsiaiškinti tikrąsias savo mąstymo, sprendimų priėmimo ir elgesio paskatas. Todėl ir asmeninė konsultacija vyks konfidencialiai, t.y. kalbėsimės tik tarpusavyje, nedalyvaujant pašaliniams. Taip pat bus užtikrintas ir anonimiškumas – nebūtina prisistatyti tikruoju vardu, nurodyti kitus kontaktinius duomenis (adreso, darbovietės).

Priėmimas.

Nei vienas nesame kaltas dėl to, kad esame tokie, kokie esame.

Nes tu negalėjai pasirinkti:

  • Kokioje šeimoje gimti, negalėjai pasirinkti brolių, seserų.
  • Į kokią mokyklą eiti ir su kuriais klasiokais mokytis.
  • Kolegų, su kuriais tenka dirbti.
  • Atsitiktinai sutiktų žmonių ar gyvenimo įvykių.

Viso to ir dar daugiau tu negalėjai pasirinkti, tačiau visa tai formavo tave, vertė vienaip ar kitaip reaguoti, imtis vienų ar kitų veiksmų. Kaip tik dėl to, tu esi toks/tokia, koks/kokia esi ir aš tave, žmogau,  priimu tokį, koks tu esi. Nei vienas nėra tobulas.

Palaikymas.

Santykių krizė – tai laikotarpis, kai atrodo, jog žemė slysta iš po kojų. Jauti, kad viskas griūva, dūžta. Visos tavo svajonės, troškimai, lūkesčiai ir planai dūžta ir subyra į šipulius. Nieko nebėra, tik skausmas, nerimas ir baimė – Kas bus?

Būtent šiuo gyvenimo tarpsniu tau ir suteiksiu paramą bei visokeriopą palaikymą. Taip pat padėsiu atrasti ir kitus paramos šaltinius. Tu nesi vienas, žmogau.

Pozityvumas.

Kaip lazda turi du galus, taip ir santykių krizė turi ir praradimus ir atradimus. Tu pergyveni dėl praradimų, tačiau yra ir atradimai.

Praradimai yra dabartyje, o atradimai – ateityje. Dabartis tave veikia smarkiau, bet ateitis motyvuoja nesustoti, eiti pirmyn. Kartu su manimi galėsi pažvelgti į ateitį ir atrasti daug nuostabesnių dalykų, nei turėjai iki šiol.  Stiklinės yra puspilnės, o gyvenimas tau suteikia šansą jas pripildyti iki pat viršaus.

Tobulėjimas.

Gyvenimas yra Mokykla. Gyvenimo įvykiai – Pamokos, o sutikti žmonės – Mokytojai. Šeimos santykių krizė ar skyrybos  – tai Gyvenimo Pamoka ir jei ją „išmoksi“, „būsi perkeltas į aukštesnę klasę“. Jei neišmoksi, Gyvenimas kartos tau Pamoką tol, kol išmoksi.

Taigi, geriau išmokti šią pamoką. Tam turi suprasti, kodėl įvyko skyrybos, kas įtakojo į tai. Suprasti savo vaidmenį į judu išskyrusią jėgą, kurią sąmoningai ar nesąmoningai kūrei.  Kai tai pažinsi, pažinsi ir save, o tuomet galėsi patobulėti ir pasikeisti taip, kad ateityje gebėtum kurti Darnius, Ilgalaikius, Pastiprinančius santykius, suteiksiančius trokštamo džiaugsmo, saugumo ir laimės tiek tau, tiek tavo partneriui, tiek vaikams, tiek tėvams, tiek aplinkiniams.

 

Registruokitės Psichologo konsultacijai poroms ir išsaugokite savo šeimą.

 

Šeimos psichologas, konsultantas, lektorius,

Šeimų išsaugojimo ekspertas

Mykolas Truncė

Užsiprenumeruokite Mykolo Truncės Youtube kanalą ir pirmieji susipažinkite su mokomąja medžiaga apie save ir santykius

Nuoroda į Naujienlaiškio Stipri Šeima Registracijos puslapį.