Šiame puslapyje aprašomos žmonių, kurie pasinaudoję Psichologo konsultacija pakeitė save ir savo  gyvenimą pakeisdami požiūrį į tai bei suformuodami gebėjimą prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą sau.

Kai kurie sėkmės istorijų autoriai yra pasirašę savo vardu, o kai kurie norėjo likti inkognito. Bet kokie sutapimai yra tik atsitiktiniai. Tačiau viskas, kas čia parašyta, įvyko su konkrečiais žmonėmis ir gali įvykti Jums, jei tik to sieksite.

Psichologo konsultacija Sėkmės istorija

Psichologo konsultacija Sėkmės istorija. Ilona.

Sveiki Mykolai,

Seniai vis ruošiausi parašyti, bet vis pritrūkdavo laiko, pritrūkdavo gal ir žodžiu 🙂

Noriu pasakyti, kad man sekasi gerai. Net galiu teigti- sekasi labai gerai ;-). Netikėjau, kad galiu taip greitai atsitiesti ir reabilituotis.

Ėmiausi to, kam visuomet pritrūkdavo laiko, noro…  Svajojau išmokti šokti – jau antras mėnuo lankau šokiu pamokas… nei vienos nepraleidau, kad ir kaip spaustu laikas…

Niekuomet  neturėdavau laiko sau, pramogoms ir pan. Dabar kiek bedirbčiau, visada randu laiko sau.  Tris kartus per savaite po darbo vakarais vaikštau į baseiną, į pirtį. Iš ten išeinu, kaip ką tik gimusi. Netikėjau, kad tokie rodos, nereikšmingi dalykai, bet taip stebuklingai veikia visa organizmą…

Karta per savaite, nueinu, į kiną, koncertą, kavinę… Kol kas viena ar su kuo nors iš pažįstamų.

O kas svarbiausia- išmokau gyventi viena. o dar svarbiau- MAN TAI PATINKA!!! :).

Užsiregistravau pažinčių svetainėse. Neslėpsiu, buvau priešiškai nusiteikusi.  Bet, pasirodo, be reikalo. Pažinau, tikrai nemažai įdomiu, nuoširdžiu žmonių, įdomių istorijų…

Aš tikrai, dėkinga likimui, kad reikiamu metu, sutikau Jus. Gerai praskalavote man smegenis 🙂 , parodėte kryptį ir suteikėte vilties.

Šiandien galiu jau drąsiai teigti- aš laiminga 🙂

Dar norėčiau Jums parašyti daug visko :). Bet vėliau, kai mano gyvenime įvyks kardinalūs pokyčiai – parašysiu, kaip man seksis su jais susidoroti ir/ar juos priimti. Kol kas dar esu savęs tobulinimo procese:-)

Su meile ir dėkingumu, Ilona

____________________

 

Puslapiui Psichologo konsultacija Sėkmės istorija informaciją parengė

Mykolas Truncė,

Skyrybų ir poros santykių psichologas, konsultantas

Daugiau apie sėkmės istorijas galite paskaityti puslapyje  Atsiliepimai