Psichologo konsultacija Vyrų Ego: Kaip moteriai reaguoti į vyrų Ego papildo pagrindiniame puslapyje Skyrybų ir Porų Santykių Psichologo konsultacija esančią informaciją.

Čia aprašoma tikra  Agnės istorija ir aiškinamasi,  kaip žmonai reaguoti į vyrų Ego. (Vardai ir aplinkybės yra pakeisti. Bet koks sutapimas tėra atsitiktinumas.)

Skyrybų ir Porų Santykių Psichologo konsultacija Vyrų Ego

Agnė su Jonu vedę jau 4 metus. Agnė vadovauja pardavimo skyriui ir labai įtemptai dirba, nes jos direktorius labai griežtas ir grubus. Šį vakarą Agnė po sunkios dienos darbe, jaučiasi labai  pavargusi. Be darbinių problemų į ją yra įsismelkęs kažkoks nerimas, nes jos krūtys pasidarė skausmingos, o mėnesinės vėluoja jau 7 dienas. Grįžusi iš darbo ji užvalgo kepintų saulėgrąžų, kurių kažkodėl užsinorėjo ir prigula ant sofos šalia  Jono, kuris sėdėdamas žiūri krepšinio varžybas per televizorių.  Ji, kaip visada padeda jam galvą ant kojų ir užmiega. Po 20 min. Jonas, kuris įprastai su Agne ir aplinkiniais yra mandagus bei paslaugus, nei iš šio, nei iš to staiga atsistoja ir Agnė krenta ant grindų. Ji skaudžiai susimuša galvą, krūtinę ir koją.  Jos kraujagyslės arti odos paviršiaus ir dabar ji vaikščios „mėlyna“ dvi savaites. Agnė ne tik jaučiasi fiziškai sužeista, bet ir emociškai pažeminta.

Psichologo konsultacija vyrų Ego

Agnė klausia Jono: „Kodėl tu mane numetei nuo sofos?“  Jonas sako: „Man reikėjo nueiti prie šaldytuvo. Tu pati kalta, kad nukritai“Agnė netenka žado. Ji nesupranta, kodėl Jonas taip pasielgė. Ji nežino, ką toliau jai reikia daryti? Ar atleisti Jonui ar atkeršyti jam už tokį smurtą prieš ją? Kaip jai dabar kalbėtis su Jonu: gražiuoju ar piktuoju? Jei Jonui atleis ir toliau bendraus gražiuoju, tai pasijaus menkysta, auka, pastumdėle. Jei Agnė keršys vyrui, jis dar labiau užsidarys, abiejų santykiai tik blogės ir vėl prasidės „nekalbadieniai“. Kaip dabar Agnei elgtis?

Agnė labai sunerimusi. Ji neranda sau vietos ir skambina geriausiai draugei Vaivai. Vaiva išklauso Agnės istorijos ir tiesiai šviesiai rėžia „Jis neturi teisės su tavimi taip elgtis, mesk tu jį per bortą“.  Agnė išsigąsta. Taip, jai dabar skauda, tačiau per keturis kartu pragyventus metus buvo ir gerų akimirkų.  Bet jei Jonas ir toliau taip elgsis, ką tada daryti? O jeigu aš nėščia? Kas bus su manimi, jei aš „mesiu jį per bortą“?

Visą naktį Agnė negali užmigti, vartosi  nuo šono ant šono. Jos galvoje vis sukasi ir sukasi klausimai, lenda įkyrios mintys, džiūsta burna.  Paryčiais ji nusprendžia kreiptis psichologo pagalbos.

Skyrybų ir Porų Santykių Psichologo konsultacija: Kaip žmonai reaguoti į vyro Ego

Agnė savo situaciją papasakoja porų psichologui  ir paprašo patarimo.  Ji nesupranta tokio vyro elgesio ir nežino, ką daryti toliau. Pasikalbėjusi su porų santykių psichologu Agnė pasijaučia geriau, nes supranta, kad galima atrasti gerą išeitį iš šios situacijos. Tačiau jai pasidaro neramu dėl to, kodėl psichologas kviečia ją atvykti ir nori detaliau pasiaiškinti jos bendravimą su vyru.

Psichologo konsultacija bus tik kitą savaitę ir ką porų santykių psichologas pasiūlys Agnei sužinosime kitą savaitę. O ką Jūs patartumėte Agnei? Ar jums teko atsidurti panašioje situacijoje? Kaip siūlytumėte Agnei pasielgti šioje situacijoje?

Parašykite el paštu skyrybupsichologas@gmail.com  arba paspaudę šią nuorodą.

 

Daugiau informacijos apie toksiškus santykius galite rasti straipsnyje Santykiai su Narcizu ir kaip iš jų ištrūkti.

 

 

Informaciją puslapiui Skyrybų ir Porų Santykių Psichologo konsultacija Vyrų Ego parengė

Mykolas Truncė,

Skyrybų ir Porų Santykių Psichologas

Konsultantas, Lektorius

Šeimų išsaugojimo ekspertas.

Tapkite FB: Stipri šeima draugu ir sekite naujienas

Užsiprenumeruokite Mykolo Truncės YouTube kanalą ir pirmieji susipažinkite su mokomąja medžiaga apie savęs pagerinimą ir santykius

Užsiregistruokite mėnesiniam Stipri Šeima Naujienlaiškio gavimui  ir stiprinkite savo šeimą.