Psichologo konsultacija Santykiai

Šeimų išsaugojimo eksperto, Psichologo konsultacija Santykiai Vilniuje ar internetu

Porų psichologo, Šeimų išsaugojimo eksperto Mykolo Truncės psichologo konsultacija santykiai

Būna gyvenime momentų, kai patenkama į keblią ir nepavydėtiną situaciją – skyrybos. Tokie atvejai pasitaiko vieną, du kart per vyro ar moters gyvenimą.  Kiekvienos skyrybos mums yra išbandymas, reikalaujantis įtempti visas jėgas, kad galėtume įveikti iškilusius iššūkius.  Skyrybos yra susijusios su neaiškumu, neapibrėžtumu, nežinia,  o tai ir kelia mums nerimą ir, atskirais atvejais, baimę. Taip jaučiamės dėl to, kad niekas mūsų nemokino, kaip reikia išsiskirti, tad apie šį gyvenimo pokytį mokomės iš nuogirdų ar karčios savo patirties. Pagal visus vadybos požymius skyrybas galime prilyginti problemų sprendimui. O problemos pagal savo sąvoką, yra uždaviniai, kurių sprendimo mes nežinome arba mums trūksta išteklių (šiuo atveju – jėgų) išspręsti savo uždavinį.  Skyrybos turi dar vieną požymį – apakinti emocijų antplūdžio negalime blaiviai mąstyti ir priimti geriausius sprendimus šioje situacijoje.  Konfliktas auga,  laiko stinga, tad geriausia šioje situacijoje yra kvalifikuoto ir patyrusio specialisto – skyrybų psichologo konsultacija.

Psichologo konsultacija Vilniuje

Unikalus

Paslauga Psichologo konsultacija sukurta specialiai išnagrinėti Jūsų unikaliam Gyvenimo atvejui. Pasaulyje nėra nė vieno panašaus  į Jus ar Jūsų partnerį. Nėra  panašių nei gyvenimo aplinkybių, nei tarpusavio santykių.  Aiškinsimės tik Jūsų unikalaus gyvenimo atvejį!

Psichologo konsultacija SveikiemsPaslauga  Psichologo konsultacija skirta normaliems žmonėms (be psichologinių sutrikimų), susiduriantiems su sunkumais įveikiant su skyrybomis susijusias problemas ir ieškančiais teisingiausio sprendimo jų gyvenimiškoje situacijoje.

Psichologo konsultacija Santykiai

Santykių sunkumus ir skyrybas patiria visos poros.  Net patarlė sako: Nėra namų be dūmų.  Pastaraisiais metais Lietuvoje išsiskiria apie 10 tūkstančių porų, t. y. pusė  susituokiančiųjų (Skaityti daugiau).  Skyrybų priežasčių analizė (Skaityti daugiau) pagal Apribojimų teoriją atskleidė, kad skyrybų Šakninė priežastis yra Mes buvome pernelyg skirtingi. Išsiaiškinę, kuo mes esame skirtingi kaip lytis, kaip turintys skirtingus poreikius, vertybes, nuostatas, norus galime suprasti, kodėl tai vyksta mūsų gyvenime ir  susidaryti aiškų vaizdą, kas bus ateityje. Išsiaiškinę skirtumus ir numatę, kaip įvykiai gali klostytis ateityje, galėsime suprasti kiek smarkiai neišsipildė mūsų lūkesčiai kitam partneriui ir priimti sprendimą kaip gyventi  toliau. Besiskiriantys rašo: …Neseniai išsiskyriau su draugu. Mylėjau jį be galo, …  Noriu paklausti, kaip man elgtis toliau, jei aš vis dar jį myliu, o širdies skausmas nepakeliamas?

…Skiriuosi su vyru. Nesugyvename. Sprendimas galutinis. Išėjau iš namų su metų neturinčia dukrele. …. Aš nežinau. Man reikia pagalbos…

Žvilgtelėkime, kaip atsiranda skyrybų skausmas.

Nuo dilemos per Psichologo konsultacija iki Aiškumo

Kaip atsiranda skyrybų skausmas

Nežinia sukelia Nesaugumą. Nesaugumas sukelia Nerimą. Nerimas sukelia Įtampą. Įtampa uždaro mus į Spąstus. Būdami Spąstuose patiriame Stresą. Stresas sukelia Ligas. Ligos – Mirties pranašai. Visa grandinėlė prasideda nuo Neaiškumo, Nežinios ir veda iki mums nepageidaujamų pasekmių- Ligų. Norėdami išvengti nepageidaujamų pasekmių, turime Neaiškumą paversti Aiškumu, Žinojimu, Supratimu,  kas vyksta, kodėl vyksta, kaip valdyti ir pakreipti procesus mums norima linkme.  Aiškumas pašalina Nežinią ir  Nerimą, nes suprantame, kas lemia mano ir sutuoktinio vienokį ar kitokį elgesį. Suprasdami, kas ir kodėl vyksta, galime pradėti valdyti šiuos procesus. O kai tampame situacijos valdytojais, dingsta ir Įtampa, nes jau nebesijaučiame esą Spąstuose. Jaučiamės galintys išeiti iš jų ir eiti ten, kur norime. Taip išlaisvinama vidinė galia ir įgauname jėgų atverti duris į šviesesnį gyvenimą  bei  imtis kitų veiksmų trokštamam tikslui pasiekti. Įgaukite Aiškumą per skyrybų psichologo konsultaciją „Vienu ypu”, iš namų  pagal unikalią metodiką „Pažink Praeitį, Valdyk Ateitį”.

 Psichologo konsultacija per 1 kartą

VIENA KONSULTACIJA

Psichologo konsultacija internetu

KONSULTUOKITĖS  IŠ NAMŲ

Psichologo konsultacija Metodika

EFEKTYVI METODIKA „Pažink Praeitį, Valdyk Ateitį”

Psichologo konsultacija  Vienu ypu (atrask aiškumą per vieną kartą) Praktikuojame  pasiteisinusį dalyką. Skiriantis patiriame labai didelį stresą, kuris kelis kartus viršija normas. Šis stresas tęsiasi ilgą laiką, tad smarkiai paveikia mūsų sveikatą – pagrindinį mūsų saugumo garantą.   Sukilusios emocijos veikia mūsų mintis, o pastarosios veikia emocijas. Sukantis šiame užburtame rate smarkiai pakyla vidinė įtampa, kuri pasireiškia elgesio sutrikimais, dar labiau sustiprinančiais poveikį mūsų kūnui. Atsiranda skausmas ir įtampa krūtinės srityje, oro trūkumas, nevalingas raumenų trūkčiojimas (tikai), neaiškūs skausmai, sugniaužti kumščiai ir žandikauliai, dažnas galvos skausmas, dažni peršalimai, gripas ir kitos infekcinės ligos.  (Skaityti daugiau ir pasitikrinti, kokį streso lygį patiriu straipsnyje  Kaip išgyventi skyrybų skausmą?) Tai rodo, jog mūsų organizmas nebegali susitvarkyti su patiriamu stresu ir prasideda jo ardymas.  Priklausomai nuo to, kiek mes esame fiziškai sveiki ir atsparūs, priklausomai nuo to, kokią turime streso įveikos patirtį, priklausomai nuo to, kokios sudėtingos gyvenimo aplinkybės iškyla, mes galime prarasti darbingumą ir susirgti.  Šiuo gyvenimo tarpsniu žmogui nėra nieko svarbiau, nei suprasti, kodėl tai vyksta mano gyvenime?, ką daryti? ir kaip įveikti skyrybų sunkumus?  Todėl konsultacijai skiriame tiek laiko, kiek reikia, kad atsirastų aiškumas.  Visą tai įvertinę, padedame žmonėms teikdami psichologo konsultacija  vienu ypu.  Suprantama, kad  išsiaiškinti ir nustatyti, kodėl tai vyksta žmogaus gyvenime, reikia laiko. Įprastai tokia psichologo konsultacija trunka ilgiau, bet toks besiskiriančio žmogaus problemų sprendimas „netempiant gumos” visiškai pasiteisino. Psichologo konsultacija  išsklaido nežinią, žmonėms tampa aišku kas vyksta ir kodėl tai vyksta jų gyvenime, dingsta nerimas, įtampa. Po konsultacijos tampa ramiau,  įtampa kūne sumažėja, žmogus pasijaučia galintis valdyti situaciją, atsiranda jėgų atlikti tolimesnius veiksmusPsichologo konsultacija vienu ypu  iš karto atneša nusiraminimą, sustiprina pasitikėjimą savimi, ateitimi. Gyvenimas po šios konsultacijos tampa šviesesnis.

Konsultuokitės neišeidami iš namų internetu. Šiuolaikinės informacinės technologijos sudarė galimybę visiems lietuviams, nepriklausomai nuo jų gyvenamosios vietos konsultuotis internetu.  Kur begyventumėte: Kaune ar Panevėžyje, Londone ar Maskvoje, konsultuokitės tiesiai iš namų per Skype! Jūs galite pasirinkti net konsultacijų laiką, registracijos formoje nurodę Jums tinkamą valandą.

Konsultavimo metodika „Pažink Praeitį, Valdyk Ateitį“ pagrįsta informacijos apie abiejų sutuoktinių bendravimą ir elgesį surinkimu bei analize. Šį informacija mums atskleidžia, kaip abi pusės bendravo ir elgėsi, sudaro galimybę identifikuoti šaknines elgesio priežastis bei sukonstruoti ir kartu su klientu pasitvirtinti abiejų sutuoktinių elgesio modelius. Turėdami modelius, galime prognozuoti tiek vienos, tiek antros pusės elgesį ateityje o tai leidžia priimti teisingus sprendimus.

Psichologo konsultacija Santykiai  Vilniuje ir  neišeinant iš namų

Jūs galite pasinaudoti  konsultacija sprendžiant Jūsų skyrybų problemą ir su skyrybų psichologo pagalba išsiaiškinti,  kodėl įvyko skyrybos, surasti geriausius sprendimus konkrečioje Jūsų situacijoje. Kvalifikuoto psichologo konsultacija analizuojant Jūsų skyrybas, galima Vilniuje arba internetu:

Psichologo konsultacija Santykiai Vilniuje (Fabijoniškių 99-311)  Skaityti daugiau

Psichologo konsultacija Vilniuje arba internetu

Psichologo konsultacija Vilniuje

Psichologo  konsultacija Santykiai internetu Jūsų namuose Skype pagalba Skaityti daugiau

Psichologo konsultacija internetu Vilniuje

Psichologo konsultacija internetu

 Jei Jums patogiau kalbėti ne lietuviškai, bet rusiškai, galite konsultuotis rusiškai.

Psichologo konsultacija galima: lietuviškai (LT) ir rusiškai (RUS).

Psichologo konsultacija santykiai galima šiomis temomis:

  1. Kaip išsaugoti Šeimą?
  2. Ar verta skirtis
  3. Kaip išgyventi skyrybas
  4. Kaip gyventi po skyrybų?

Psichologo konsultacija santykiai užtikrina aiškumą. Aiškumas užtikrina Saugumą. Saugumas  užtikrina Pasitikėjimą. Pasitikėjimas suteikia Ramybę. Ramybė užtikrina Stiprybę. Stiprybė laiduoja Kontrolės jausmą. Su Kontrolės jausmu esame Sveiki. Sveikata – Laimės pagrindas. Jei norite atrasti aiškumą, įgauti vidinę ramybę bei jėgų žengti per skyrybų etapą, pasinaudokite  psichologo konsultacija ir atraskite atsakymus į visus klausimus. Registruokitės, paspausdami ant paveikslėlio, esančio žemiau.

Psichologo konsultacija 3

Konsultacijos rezultatas – Aiškumas

 

Apmokėjimas už psichologo konsultaciją.

  • Apmokėsite už psichologo konsultaciją pagal sąskaitą faktūrą, kurią išrašysiu po konsultacijos, kai žinosime konsultacijos trukmę.
  • Mokėsite tik už Jums skirtą kontaktinį laiką per psichologo konsultaciją, apvalinant jį 15 min tikslumu. Už laiką, skirtą Jūsų  testų analizei papildomai mokėti nereikia.
  • Įkainis už vieną psichologo konsultacijos valandą (60 min)  yra vidutinis, taikomas Lietuvoje.
  • Valandinis įkainis svyruoja priklausomai ar konsultuositės Individualiai, ar Poroje, Darbo metu, ar po darbo, Atvyksite gyvai į biurą ar nuotoliniu būdu. Įkainiai aprašyti kiekvienoje konsultacijoje.

Pasinaudok psichologo konsultacija ir atverk duris į šviesesnį gyvenimą.

Psichologo konsultacija

Atverk duris į šviesesnį gyvenimą

 

Informaciją puslapiui Psichologo konsultacija  Santykiai parengė

Mykolas Truncė,

Porų ir Skyrybų psichologas, konsultantas, lektorius, 

Šeimų išsaugojimo ekspertas

Tapkite FB: Stipri šeima draugu ir sekite naujienas

Užsiprenumeruokite Mykolo Truncės YouTube kanalą ir pirmieji susipažinkite su mokomąja medžiaga apie savęs pagerinimą ir santykius

Užsiregistruokite mėnesiniam Stipri Šeima Naujienlaiškio gavimui  ir stiprinkite savo šeimą.