Porų skyrybų psichologo konsultacija Vilniuje poroms ir pavieniams sutuoktiniams
Galimos porų skyrybų psichologo konsultacijų poroms temos:
- “Kaip išsaugoti šeimą”
- „Kaip sutarti dėl Bendrų Šeimos Vertybių“
- “Kaip surasti abipusiai naudingus (Win-Win) konfliktų sprendimus”
- “Kaip pasiekti abipusį seksualinį pasitenkinimą”
- „Kaip sutarti dėl pajamų ir turto valdymo“
- „Kaip sutarti dėl Bendro gyvenimo Taisyklių“
- „Kaip sutarti dėl Bendro gyvenimo Tikslų“
- „Kaip atkurti Saugią Erdvę Poroje“
- “Kaip sutarti dėl vaikų auklėjimo”
- “Kaip padėti vaikams išgyventi tėvų skyrybas ar santykių krizę”
- „Kaip sutarti dėl vaikų auklėjimo po skyrybų”
- Konsultacija sužadėtiniams „Kaip pasirengti Ilgalaikei ir Laimingai santuokai“
Galimos porų skyrybų psichologo konsultacijų temos vienam iš sutuoktinių temos:
- “Kaip išsaugoti šeimą”
- „Ar verta toliau gyventi kartu”
- „Kaip suprasti antros pusės elgesį“
- “Kaip pasiekti abipusį seksualinį pasitenkinimą”
- „Kaip sutarti dėl pajamų ir turto valdymo“
- „Kaip sutarti dėl vaikų užimtumo ir auklėjimo”
- Psichologo konsultacija “Pažink save”
- Psichologo konsultacija “Kaip tapti nenugalimu (-a) savo gyvenimo Valdovu(-e)”
- “Kaip įveikti nerimą, baimę, panikos priepuolius”
- “Kaip išgyventi skyrybas”
- „Kaip gyventi po skyrybų”
- “Kaip suvaldyti pyktį ir atgauti vidinę ramybę”
Kurią konsultaciją rinktis?
Viskas priklauso nuo to, su kokia problema susidūrėte. Jei Jūsų santykiai pašlijo, ar patekote į santykių krizę, geriausia rinktis poros konsultaciją. Per šias konsultacijas galėsite išspręsti savo konfliktus dėl bendravimo, intymaus ryšio, vaikų, namų priežiūros, pajamų ir išlaidų valdymo bendrų tikslų.
Jei judviem nepavyksta sutarti dėl šių pamatinių dalykų ir dėl to santykiai yra labai sudėtingi, o Jūs juose blogai jaučiatės, tada vertėtų rinktis poros konsultaciją „Kaip išsaugoti šeimą”
Jei antra pusė nesutinka eiti kartu į poros konsultaciją, tai tada galite pasinaudoti individualiomis konsultacijos analogiškomis temomis.
Santykių krizė
Jei Jūs abejojate, ar verta gyventi toliau, tai rinkitės individualią konsultaciją „Ar verta toliau gyventi kartu”.
Ar verta gyventi toliau kartu? Šis klausimas pirmą kartą iškyla, kai patiriame nepagarbą, pažeminimą, įskaudinimus, įžeidimus. Kai nusiviliame sutuoktiniu, kai aiškiai suprantame, kad teks taikytis su tuo, kad to nepakeisi. Tačiau juk aš to nenoriu. Štai ir iškyla dilema (vidinis prieštaravimas) Ar verta gyventi toliau kartu? Pasinaudokite šia konsultacija Vilniuje ir išspręskite šį prieštaravimą taip, kad neliktų jokių abejonių, jokių sąžinės priekaištų. Kai tik bendromis pastangomis rasime atsakymus į visus Jūsų klausimus ir įgausite aiškumą, kaip elgtis toliau bei Jūsų dilemos sprendimą, Jūs pajusite palengvėjimą, atsipalaidavimą ir įgausite jėgų konkretiems žingsniams žengti.
Skyrybos
Jei jau papuolėte į skyrybų situaciją ir esate neramus/nerami. Jaučiate nerimą, įtampą, o gal net būna panikos priepuoliai? Emocijos užpildžiusios visą kūną? Durią širdį, skauda galvą, kankina nemiga?
Visa tai yra normali Jūsų reakcija nenormalioje, neįprastoje gyvenimiškoje situacijoje. Tačiau patys dalykai nesusitvarko savaime, o delsimas priimti sprendimą tik aštrina situaciją ir gali Jus išvesti iš pusiausvyros. Jei jau Jus užvaldo nemalonios emocijos ir nebegalite ramiai bendrauti, reiškia Jūs jau paveikti skyrybų streso. Nedelskite, Jūs nenusipelnėte kentėti. Atraskite aiškumą, pasitikėjimą savimi bei ateitimi. Registruokitės į psichologo konsultacijai.
Kaip padėti vaikui susitvarkyti su tėvų skyrybų traumą?
Kaip padėti vaikui įveikti baimes, susijusias su skyrybomis? Skiriantis tėvams vaikai nesupranta tokio tėvų elgesio, nes nežino apie tai, kada prasidėjo nesutarimai tarp tėvų. Jie nežino, kaip ir dėl ko tėvų tarpusavio santykiai prastėjo, kol priėjo liepto galą – skyrybas. Tačiau vaikai žino, mato ir supranta, kai tėvai pradeda konfliktuoti dėl jų elgesio. Tai pakiša jiems mintį, jog jie yra kalti dėl to, kad tėvai skiriasi. Prisiimdami sau kaltę už tėvų skyrybas, vaikai kaltina save ir kenčia dėl to.
Kita stipri emocija kyla juose – baimė. Jie bijo nežinios, bijo garsių tėvų rietenų, jaučiasi nesaugūs. Vaikams yra brangūs abu tėvai. Skyrybos – reiškia, kad jam teks gyventi su vienu iš tėvų (dažniausiai – mama). Jei vaikui tėtis yra brangus, jis pergyvena bei kaltina save dėl to, kad nebegyvens kartu su tėčiu. Priklausomai nuo to, kiek vaikui metų, jis skirtingai reaguoja į tėvų skyrybas ir bijo dėl savo, savo mamos, tėčio ateities.
Sužinokite, kaip padėti vaikui įveikti baimes, susijusias su skyrybomis pasinaudoję skyrybų psichologo Konsultacija Kaip išgyventi skyrybas?
Registruokitės konsultacijai paspausdami ant žemiau esančio paveiksliuko.