Poru Psichologas Mykolas Truncė –  ATSILIEPIMAI  apie Individualių ar Poros konsultacijų, seminarų ir palaikymo poveikį klientams

  • Nors vis daugiau ir daugiau klientų ateina konsultuotis per rekomendacijas,
  • Nors klientai ne tik moka už konsultacijas bet ir atneša dovanų (kurias kartu ir suvalgome 🙂 ),

Atsiliepimai Porų psichologas Mykolas Truncė Pateikiu atsiliepimus apie tai, kaip klientams sekėsi po konsultacijų ir seminarų poroms.

Atsiliepimai apie konsultacijų  bei seminarų poveikį:

Laikydamasis konfidencialumo principo ir užtikrindamas klientų saugumą, nepateikiu nuotraukų, video. Pateikiu tik rašytinius atsiliepimus, kuriuose esu pakeitęs gyvenamų vietovių pavadinimus, svarbias aplinkybes ir vardus. Bet koks galimas sutapimas su Jūsų gyvenimu yra atsitiktinis.

Porų Psichologas Mykolas Truncė, Atsiliepimai po Kaltės jausmo neutralizavimo

Sveiki gerb. Mykolai, 

Dėkoju už nuostabia konsultacija.  

Keletą kartu labai smarkiai „paglostėte prieš kaili”, kas privertė susimastyti, atsitokėti, peržiūrėti kai kuriuos savo mąstymo ir jausmu aspektus ir pasidaryti išvadas. 

Labiausiai vertinga buvo išsiaiškinti ką reiškia ‘mąstymo klaidos”, šita vieta man buvo nesuprantama, ir dėl to labai apsunkino darbo su kaltėmis procesą. 

Tris mėnesius kankinausi savo „pelkėje”, i kuria pati save įsikalbėjau su perteklinėmis klaidingo mąstymo mintimis. Kalčių lentelė yra pats nuostabiausias įrankis išsikalbėti kelia atgal i „krantą”. Dėkoju kad tokia sukūrėte, ir kad primygtinai reikalavote ja užpildyti. 

Kasdien nueinu po 12-13 tūkst. žingsniu, o šįryt jau galėjau bėgti visa ratą, kuri prieš dvi savaites vos pajėgiau  apeiti pėsčiomis. Prisimenu pirma diena, kai nubėgusi trumputį atstumą ir vėl grįžusi prie ėjimo pagalvojau, „kažin, jei kas ryt vis ilginsiu bėgimo atstumą, ar pavyks kada nors tolimoje ateityje apibėgti visa ratą? Ak, kaip butu nuostabu, kaip kokiam filme”   

Negaliu nepabrėžti muzikos svarbos energijos atsiradimui. Man tiko rokas ir metalas, bet ko gero bet kokia ritminga muzika butu suveikusi panašiai. Neįsivaizduoju kito energijos šaltinio, ir vėl dėkoju angelui sargui padėjusiame man padaryti šita atradimą. 

Prisegu kalciu lentele, tikiuosi jau dabar teisingai supratau ir atlikau užduoti, ir kad mano racionalios mintys iš tikro yra racionalios. Reikalingas jūsų patvirtinimas arba nukreipimas teisingesne linkme mano galutiniam išsilaisvinimui. 

Dėkoju angelui sargui už susitikima su jumis. Prisimenu pati pirma pokalbi su jumis ir nuostaba, kai trumpai nupasakojusi situacija  pajutau jūsų palaikymą, nes tikėjausi kažko panašaus i „pasikeisk pats ir pasaulis pasikeis aplink tave”. Dėkoju jums už kantrybe dirbant su manim, tik jūsų dėka dabar galiu ne tik pasakyti, bet ir jaustis nuostabia 

Pagarbiai, Asta

 

Atsiliepimai – psichologas Mykolas Truncė

Sveiki Mykolai, man labai patiko su Jumis konsultacija, esu labai laimingas, kad atradau Jus. Po jūsų konsultacijos daug ką supratau ir yra noras keistis. Kai išeisiu iš šios būsenos, būtinai siųsių pas Jus šeimas konsultuotis. Bet dabar noriu pranešti, kad šiandien bėgiojau apie valandą ir tikrai bėgimas man nuėmė stresą, jaučiu nuovargį, eisiu miegoti. Ačiū Jums, Jus ęsate tikras profesionalas.

Mantas

Mano savianalizė gimė po susitikimų su jumis, Mykolai.

Žinoma, kad yra žmonių kuriems tu rūpi, kuriuos tu besąlygiškai myli. Reikia tiktai rasti kelią… Ačiū už pagalbą.

Tokių žmonių kaip jūs nėra daug. Su jumis bendraujant įsitikini tuo, kad Dievas yra šiame pasaulyje. Atsitiktinai žmonės nesusitinka. Aš gyvenu puikiai ir jaučiuosi laimingas Jūsų dėka.

Su pagarba Egidijus

 

“Laba diena, Mykolai, nuoširdus ačiū už gyvenimą, gyvenimą kuris pilnas spalvų! Rytą pradėjau maudynėmis Gėlužių ežere, puikioje kompanijoje. Niekada nebūčiau net pagalvojus apie tai!  Žinoma, būna sunkių dienų, tada “į trasą eina” kedai. Labai gera, kad susitikome, nors ir nebaigiau 🙂 Didelis jums AČIŪ! 💙💛”

Labai, labai jums Ačiū už sugražintą gyvenimą! Darote nuostabius dalykus! Nesustokite!

Valdonė

 

Labas vakaras, o galbūt laba naktis mielas Mykolai.

Noriu Jus pasveikinti su artėjančiomis šventėmis, su magišku žiemos laiku. Iš visos širdies Jums linkiu visko kas geriausia.
Kaskart dėkoju Dievui, kad į mano nelengva gyvenimo kelią vis atsiunčia nuostabius žmonės. Ir šią vėlyvą vakarą, noriu Jums padėkoti, už tai, kad pabuvote tėčiu, padrąsinote pažinti save, pamilti save, atsitiesti ir prisiminti iš ko kyla vienoki ar kitoki pasirinkimai. Atsiradote mano gyvenimo kelyje, kaip tik tuo metu, kaip širdis iš visų jėjų šaukėsi tėviškos pagalbos. Niekada nepamiršiu Jūsų didelio indėlio į mano gyvenimą. Niekada nepamiršiu Jūsų klausimo „kaip jautiesi”, pačiu tinkamiausiu metu.

Taigi Mykolai, būkite sveikas, padėkite žmonėms, Jūs labai mums reikalingas. Dar kartą su artėjančiomis šventėmis, lai jos atneša Jums geriausias akimirkas ir dar geresnius metus nei buvo iki šiol.

Jūsų Milda 

Ačiū, gerb. Milda už tokius gerus palinkėjimus.
Didžiausia dovana man – Pagerėjusi Jūsų savijautą ir pasitenkinimas gyvenimu.
Judėkite pirmyn, kurkite, mėgaukitės, džiaukitės kiekviena gyvenimo akimirka, kiekviena nauja galimybe patobulėti, išmokti ir kurti vis geresnį gyvenimą sau ir aplinkiniams
Besidžiaugiantis Mildos tobulėjimu ir gerėjančiu jos gyvenimu Mykolas

Atsiliepimai – psichologas Mykolas Truncė

Sveiki gerb. Mykolai,

Noriu dar karta padėkoti už konsultacija. Gražinote mane i gyvenimą. …  Ačiū kad padėjote susivokti kas man buvo atsitikę. Dabar vel galiu atsigręžti i save ir toliau tobulėti.
Agnė

Ačiū Jums Mykolai už Jūsų pagalbą . Ačiū, kad galiu Jumis pasitikėti ir iš Jūsų pasisemti žinių ir pasveikti.

Gerda

Atsiliepimai po sunkaus ir ilgo skyrybų laikotarpio

Ačiū, Mykolai.

Jūs man labai padėjote ir padedate. Sunku išsakyti dėkingumą. Juk, buvote kantriai šalia tokį ilgą ir sunkų gyvenimo periodą.

Nerijus

Atsiliepimai – psichologas Mykolas Truncė

Ačiū, kad esate šalia. Ačiū už padrąsinimus. Ačiū, kad sapnuojate, o sapnuose galvojate kaip žmonėms padėti. O pabudęs padedate savo darbais. Man labai smagu, kad Jus sutikau.

Jolita
Atsiliepimai – psichologas Mykolas Truncė

Laba diena Mykolai,

Nuo paskutinio mūsų susitikimo praėjo gal daugiau nei pusmetis…
Noriu Jums padėkoti už pagalbą ir suteiktas žinias.
Padirbėjau su savim. Gerai padirbėjau.
Gyvenimas pasikeitė, santykiai su žmona pasitaisė.
Prieš metus norėjau skirtis, bet dabar jau nebe. Viskas pasikeitė į gerąją pusę.
Dėkui Jums ir viso ko geriausio!!!
Pagarbiai, Renatas

Atsiliepimai po „Pykčio ir Nuoskaudų neutralizavimo ritualo” praktinės dalies

Sveiki, gerb. Mykolai, 
Noriu jums padėkoti už taip greitai suorganizuotas konsultacijas. Jos visokeriopai padėjo ir padeda man pamiršti senas nuoskaudas ir toliau tobulinti save.  
Prieš nuoskaudų šalinimo praktinę dalį truputį jaudinausi, nežinojau ar pavyks kaip reikiant “įsijausti”, bet vos tik pradėjus mojuoti lazda užplūdo geras jausmas, atrodo, kad sudaužiau ten visus savo pykčius, nuoskaudas, neteisybę, kurią patyriau. Visos praktikos metu jaučiausi vis “lengvesnė”, o pabaigoje net ir linksma pasidarė, pajutau tarsi išsilaisvinimą iš negatyvių minčių. Buvo lengva ir gera. Geras jausmas labai. Rekomenduoju visiems tai išbandyti.
Pagarbiai, Vita

Laba diena, Mykolai, 

po pykčio ir nuoskaudų išmetimo jaučiuosi kur kas geriau. Tikrai jausmas toks lyg nusimečiau nuo savęs senus, suplyšusius „skarmalus” ir dabar galiu „apsirengti” kaip noriu aš! Kad padirbėta gerai per pykčio išmetimą sako ir skaudantys raumenys, tikrai buvo ką išmesti (nors prieš tai atrodė, kad nieko ten pas mane viduj nėra). Džiaugiuosi, kad nesigėdijau ir galiu pasitikėti jumis!
Iki malonaus,
Diana

 

Mykolai,

Gerai, kad suspėjome, nes dabar jau prasidėjo lietus 🙂

Dar kartą ačiū už terapiją. Įdomi savijauta… Bet taip teigiamai… 

Kažkoks keistas gilus nuovargis… Rodosi nieko ypatinga nebuvo… Ir dar tokia kažkokia ramybė ir darna…

Ačiū, Andrius

 

Labas vakaras Mykolai,

Ačiū už šiandien skirtą laiką padedant spręsti man iškilusias problemas.

Kažkokie virsmai manyje tikrai įvyko po šio ritualo. Nežinau, kažkokia keista ramybė ir baimės daug mažiau.  Bandau dar susivokti.

Būtinai judėsiu toliau su kitais atvejais. Tai tikrai veikia.

Jaučiuosi esanti teisingame kelyje.  Einu toliau.

Gero vakaro, Asta

 

Laba diena gerb. Mykolai

Ačiū už nuostabią praktiką atsikratant pykčio ir susijusių emocijų.
Tiesą pasakius, šiek tiek jaudinausi dėl šio susitikimo prieš atvažiuodama. Bijojau, kad nesusitvarkysiu su ta užduotim – gėdinsiuosi, nepasiduosiu… Bet jūs tarsi žinojote visus mano „excuses” (pasiteisinimus, vengimą tai atlikti)  ir savo kantrybe, ramybe, tikėjimu, palaikymu ir padrąsinimu padėjote įveikti šią užduotį. Džiaugiuosi galėdama su jumis eiti šį savęs pažinimo ir tobulinimo kelią. Jūs esate nuostabus.
Lina, Mažeikiai

Labas vakaras,
Jau atlikau Jūsų paskirtą užduotį aprašyti gautas naudas, išmoktas pamokas ir išmokimo naudas kiekvienam įvykiui. Taip pat parašiau atleidimo laiškus, kuriuos vėliau sudeginau. Atleidimo laiškus rinkausi rašyti ranka, raudonu rašikliu. Taigi, išėjo taip, jog tiek pati užduotis pareikalavo nemažai valandų, tiek pačių atleidimo laiškų rašymas, tiek laužavietės paruošimas, malkų paruošimas irgi užtruko, taip pat tų laiškų perskaitymas dar kartą prieš juos metant į ugnį. Bet visa tai atlikus, jaučiu milžinišką naudą.

Sunku tiksliai suprasti kaip, bet šios užduoties atlikimo procesas man pasirodė, jog išties keičia savęs suvokimą. Parašyti atleidimo laiškus kai kuriais atvejais, rasti gautas naudas, išmoktas pamokas, išmokimo naudas buvo pradžioje ypač sunku. Bet po kurio laiko viskas ėmė klotis natūraliai ir tiek greitai, jog teko kelis kartus sąmoningai pagalvoti, ar tikrai tokios naudos yra, ar tai tiesiog fantazija. Bet pagalvojus išeidavo, kad tokios naudos išties yra. Galbūt jos įgytos ne iškart po įvykio, gal vėliau, bet tai vis tiek yra nauda, nepriklausomai nuo to, kada tai įvyko. Tad išeina, jog, nors atvejų ir buvo itin daug, t.y. neigiamas lazdos galas buvo storas, tarsi nepajudinamas, bet pavyko iš žemės ištraukti dar ilgesnį teigiamą lazdos galą.

Taigi, dėkoju už šią užduotį. Su nekantrumu laukiu kitų konsultacijų ir kitų užduočių.
Pagarbiai, Vidmantas, Kaunas

Sunku kažką konkretaus įvardinti. Tiesiog apėmė lengvumas. Nesuku plokštelės, verdančio puodo neliko. Mintys naujos, švarios sukasi galvoje 😊 Ačiū Jums už šią naują būseną 😊

Kristina, Vilnius

 

Man net keista, sakyčiau nejauku, kad nebejaučiu pykčio. Lyg kažko truktų. Matyt taip turėjo įvykti. Ačiū Jums už pagalbą.

Martyna, Vilnius

Psichologo pastaba: Martyna sėkmingai įveikė Pykčio ir Nuoskaudų pašalinimo etapą:

Atsiliepimai po konsultacijos

Sveiki, Mykolai,
Labai dėkoju, Jūs- nuostabus specialistas.
Gediminas

Atsiliepimai po programos „Pažink save

Sveiki Mykolai,

Ačiū už jūsų pagalbą, suteiktą per pastaruosius mėnesius. Sunku patikėti, kaip mano savijauta pasikeitė, nors mano kelionė naujais takais dar tik prasideda. Norėčiau ir toliau tęsti jūsų programą. Lauksiu tolimesnių mano tobulėjimo žingsnių.

Gero jums pirmadienio.
Rasa

Atsiliepimai praėjus programas „Pažink save” ir „Tapk savo gyvenimo Valdove(-u)

Gerb. Mykolai,

Jei kas paprašytų įvardinti labiausiai įsimintinus įvykius mano gyvenime, įvardinčiau Jus kaip vieną iš reikšmingiausių metų atradimų. Atsiradote mano gyvenime, kai nebeturėjau vilties, kad galiu valdyti savo gyvenimą. Santuokos problemos atvedė iki Jūsų konsultacijų kabineto – žingsnis po žingsnio pusantrų metų ramiu metodišku pakantumu vedėte link savęs gilesnio suvokimo. Jūsų taikyta savęs pažinimo ir problemų sprendimo metodika išties ypatinga – į logikos apvalkalą subtiliai įvilkta jausminė paletė, empatijos ir tolerancijos apraiškos. Jūsų taikytą mokymą palyginčiau su liaudiška išmintimi – „neduok žuvies, duok meškerę jai sugauti“. Mano kelias į save dar toli gražu nebaigtas, tačiau Jūsų padovanota „meškerė“ – tai galimybė judėti toliau ir tapti savo gyvenimo valdove, o ne „reaktore“. Nuoširdžiai sakau AČIŪ už toleranciją, praktiškas įžvalgas, atjautą, metodiškumą ir tiesiog šiltą žmogišką bendravimą.

Su pagarba, Sandra

Atsiliepimai po Poros konsultacijos

Laba diena, gerbiamas Mykolai,

Labai ačiū už vakarykštę konsultaciją ir persiųstą papilomą medžiagą.

Po malonaus pokalbio su Jumis man labai dvasiškai palengvėjo, atsirado aiškumas,

Kaip reikia dėlioti mūsų su žmona  tarpusavio santykius.

Stengsiuosi įsiklausyti į Jūsų pasiūlymus ir rekomendacijas.

O ant širdies dar daugiau pagerėjo, kad po konsultacijos žymiai geriau pasijuto

Ir žmona. 

Nuoširdžiai, labai nuoširdžiai Jums AČIŪ. 

Vidmantas

Sveiki, gerb. Mykolai,
Su Naujaisiais metais sveikinam Jus.
Esu Jums be galo dėkinga, kad – išgelbėjote mane ir mano šeimą.
Taip pat, už šią neįkainojamą dovaną, galimybę pažinti save. Viską padarysiu ką tik pasakysite.
Norėčiau Jus stipriai apkabinti, esate nuostabus žmogus.
Darnių metų Jūsų gyvenime.
Rasa, Vilnius.

Labas vakaras, gerbiamasis Mykolai,

pirmiausia noriu padėkoti Jums už konsultaciją, kuri suteikė mūsų šeimai viltį išgyventi. Pabandysime eiti Jūsų parodytu keliu, labai tikiuosi, kad “išsikapstysime”. Dar kartą ačiū.
Vida, Kaunas

Porų konsultacija buvo nereali. Konkretus darbas dėl konkrečios problemos. Vertinga kiekviena minutė. Galėjau pasakyti, kaip jaučiuosi neįsiveldama į priekaištų monologą! O jausmus išreiškus matematiškai, atrodo, kad ir vyras kai ką išgirdo.

Aušra, Vilnius

 

Gerb. Mykolai,

Ačiū Jums už konsultaciją. Padėjote mums suvokti problemos dydį ir sudėlioti tiesas apie vyro ir moters santykių pagrindinius principus. Iki kitų susitikimų.

Pagarbiai, Robertas

Atsiliepimai po konsultacijos

Mykolas yra jėga!

Andrius, Vilnius

Mykolai, Jūs darote stebuklus!!!
Ramaus vakaro.

Rasa, Vilnius

Ačiū, Mykolai. Matau, kad Jūs iš tiesų geras specialistas. Išėjęs is Jūsų jaučiuosi geriau ir daugiau save suprantantis.

Su nekantrumu laukiu kitų mūsų susitikimų.
Pagarbiai, Andrius

Atsiliepimai po tėvų konsultacijos apie pagalbą vaikams išgyventi tėvų skyrybas:

Sveiki,
pavedimas atliktas.
Širdingai ačiū už konsultaciją. Ji man buvo labai naudinga. Jūs stiprus psichologas. Džiaugiuosi tuo.

Gero vakaro.  Indrė

Atsiliepimai po pirmos konsultacijos:

Dėkoju Mykolai, po Jūsų konsultacijos jaučiu didelį palengvėjimą.  Nors turbūt šis jausmas nesitęs amžinai, bet dabar dėkoju už šį jausmą ir lengvesnę dūšią. 

Dėkinga Ingrida

Ačiū Jums, Mykolai. Jūs per viena susitikimą sugebėjot pakeisti mąstymą apie tam tikrus elgesio stereotipus. Supratau, kad priekaištaudama, menkindama ir manydama, kad visada ir visur esu teisi, santykiu ne tik kad nepagerinsiu, bet ko gero pati juos nutrauksiu. Pabandžiau elgtis kitaip ir vyras stebuklingai pasikeitė. Dabar santykiai tarp mudviejų yra tokie geri, kokių dar nebuvo per 11 metų. Na ir seksualinis gyvenimas atsinaujino :).

Lina, Londonas

 

Atsiliepimai po konsultacijos „Kaip išgyventi skyrybas”

Laba diena, ačiū Jums už tikrai neįkainojamą pagalbą. Jaučiuosi puikiai ir manau nutrauksiu Jūsų konsultacijas. Svarbiausia žinau pas ką kreiptis, jei ateity vyks nesusipratimai su „pampersais” .
Dar kartą ačiū, sėkmės Jums. Gintarė
Atsiliepimai

Atsiliepimai po porų santykių ir skyrybų psichologo Mykolo Truncės konsultacijų

Atsiliepimai po Individualios konsultacijos

Sveiki 🙂

Vakar buvau jogoj, pirtyje ir baseine 🙂 miegojau ~7 val. su dviem pabudimais 🙂

Ačiū Jums už konsultaciją! Po pokalbio su Jumis pasidarė ramiau ir kažkaip pašviesėjo mintys 🙂

Supratau, kad reikia daug dirbti su savim, daugiau sportuot, ypač netingėt kai apima apatija  ir nieko nesinori, taip pat reikia dirbti su savo pasąmone, kontroliuoti mintis, gyventi pagal savo prioritetus. Sužinojau daug naujo apie stresą ir pasidarė aiškiau, kaip su juo kovoti 🙂

Tik atsibudus prikalbėjau vaikams daug komplimentu! 🙂

Andrius, Vilnius

Atsiliepimai po Seminaro poroms Nr. 3 Kaip sustiprinti intymų ryšį poroje

Sveiki,

Tiesą sakant, jau vos grįžusi norėjau rašyti atsiliepimą ir padėkoti Jums. Buvo FANTASTIŠKAS laikas… Nuo vestuvių neatsimenu, kad būtų buvę taip gera… Nes niekur nereikėjo skubėti.. Galėjome mėgautis buvimu šalia su mylimu žmogumi – dovanoti save visą..  O tokių pojūčių ilgai stebėti vienas kitą, ilgai žiūrėti į akis gal ir patyrę nesame..  Laikas buvo visiškai sustojęs..  Kai suvoki, kad MYLI ir jautiesi MYLIMAS – prilygsta stebuklui, Dievo dovanai.

Kaip bebūtų gaila, namuose užgriuvo rūpesčiai – vaikai, daržai, buitis.. 🙂 Nori nenori, teko iš devinto dangaus nusileisti ant žemės.. Manau, būtų fantastika vis kuris laikas dalyvauti tokiose SESIJOSE porų ir profilaktiškai prasivalyti čakras ir santykius nuo voratinklių. :). Namie taip gerai neišeina.. Tai laiko stoka, tai nuovargis, tai atsibodusi aplinka, o pinigų kažkur išvykti nėra, o ir auklės trims vaikams nerasi taip lengvai.

Žodžiu, tai, ką darote – kaip aukščiausios klasės MEILĖS ELIKSYRAS … Širdžiai ir kūnui.

Juokingiausia, kad namo kelionėje buvome tiek apsvaigę nuo jausmų, kad teko…truputį kelionę pratęsti,..

Nerealu… Ačiū, ačiū, ačiū… Vos neverkiu jau vien rašydama, nes atpažįstu tą EMOCIJĄ, patirtą seminaro metu.

Manau, kad nė viena pora neturėtų likti to neišgirdusi ir neišjautusi.. Gal net į kursus jaunavedžiams įtraukčiau Jūsų paskaitas. Nes iš nežinojimo žmonės pridaro daug klaidų, ..

Tai dar kartelį AČIŪ. Už didžiausią dovaną – kokybišką 100 procentų laiką kartu. Už žinias. Už bendravimą. Buvo gera…

Visiems šilčiausi linkėjimai,

Jau pasiilgome jūsų visų

Rita ir Mantas

Atsiliepimai po seminaro poroms Nr. 1 Kaip atkurti ir išsaugoti darnius santykius poroje

Labai jums ačiū už seminarą, tiek pozityviu įspūdžių patyrėme abu su vyru. Ypač patiko siurprizas. Tai buvo didžiulis jausmų prasiveržimas ir po to dar didesnis atsipalaidavimas. Panašiai kaip audra jūroje ir ramybė kai viskas baigiasi. Nuostabus jausmas. Labai norėčiau apsilankyti visuose jūsų seminaruose, sužinoti dar daugiau informacijos ir pasimokyti kaip sutvirtinti šeimą. Jus esate stebukladarys šeimyniniuose reikaluose🤗 Širdingas jums ačiū už viską ką darote. (Tatjana iš Londono)

 

Sveiki, seminaras buvo naudingas ir įdomus, turėjom apie ką padiskutuoti jam pasibaigus, tikiuosi, kad pasidarytos išvados nepasimirš.

Jurga

Atsiliepimai po seminaro Pykčio įvaldymas Vidinei Ramybei ir Santykiams Gerinti

Laba dieną, Mykolai

Ačiū Jums už informaciją, rūpestį ir Dovanas )

Nors „supykti tik vieną kartą per mėnesį” skamba neįmanomai :), bet pastebėti ir suvaldyti kilusį pyktį kol kas tikrai sekasi geriau 🙂

Jaukaus vakaro, Nuoširdžiai, Rima

 

Sveiki, Mykolai

Nepaprastai naudingas seminaras. Pirmadienį galva buvo švari, buvo lengva ir gerą. Šiandien Likimas jau pamėtėjo išbandymą ir progą žinias pritaikyti praktikoje. Man paskambino ex žmona ir pradėjo plūstis, kaltinti, žeminti ir kitaip įžeidinėti.  Priėmiau tai, kaip kito žmogaus pyktį. Jausmas buvo toks, tarsi uodas bandytų įkąsti per storą megztinį 🙂

Ačiū Jums, Romas

Atsiliepimai po konsultacijų: Galina

Gerbiamas pone Mykolai

Esu be galo dėkinga jums už pagalba kuria suteikėte man ir mano vyrui išsaugant mūsų šeimą. Baisų ir pagalvoti kas būtų su mumis jei ne jūsų konsultacijos ir didžiulis moralinis palaikymas. Emigracija iš Lietuvos ir su tuo susijęs stresas neigiamai paveikė mūsų santykius. Abudu pasikeitėme, pastoviai pykomės, atitolome vienas nuo kito ir per kelis paskutinius metus mūsų bendro gyvenimo sparčiai artėjome prie skyrybų slenksčio. Paskutinis taškas buvo padėtas kai sužinojau apie vyro neištikimybę. Bandėme išsiskirti bet buvo nepakeliamai skaudų. Nežiūrint į visus neigiamus faktorius kažkoks ryšys dar laike mus kartu. Atėjome prie situacijos kai negalėjome gyventi kartu bet ir išsiskirti nebuvo jėgų. Nematėme išeities iš susidariusios padėties. Tuo metu ir kreipiausi pas jūs pagalbos. Viskas pradėjo keistis į gerą pusę nuo pat pirmų konsultacijos minučių. Kiekvieną kartą po pokalbio su jumis jaučiau palengvėjimą, atsirasdavo jėgų ir vilties. Kuo toliau tuo labiau jaučiausi saugi ir laiminga viduje, pasitikėjimas savimi augo kaip ant mielių. Žinojau kad jūs vedate mane teisingu kelių. Su laiku pakeičiau požiūri į daugelį dalyku, stengiausi mastyti tik pozityviai ir mano reakcijos į stresinius įvykius pasikeitė nuo panikos ir nežinojimo ką daryti i stiprų įsitikinimą kad nieko baisaus neatsitiks. Pagal kažkokius stebuklingus dėsnius kiekvieną kartą viskas klostėsi kuo geriausiai, tai leisdavo man toliau džiaugtis gyvenimu. Po to kai užbaigėme savęs  pažinimo etapą kaip ir žadėjote manyje įvyko perversmas. Gimiau iš naujo. Pradėjau žiūrėti visai kitomis akimis į mane supančius žmones  ir įvykius. Pasikeitė mano bendravimo būdas, mąstymas ir lūkesčiai.

Sulaukusi 45 metų pradėjau naują gyvenimą. Jaučiuosi pasitikinti savimi, rami ir laiminga. Pasikeitė ir mano išvaizda. Tai pastebėjo aplinkiniai žmonės, sulaukiu daug komplimentu. Santykiai su vyru žymiai pagerėjo. Pradėjome labiau rūpintis vienas kitu, nebeliko priežasčių pykčiui ir barniams. Dabar tiesiog gera būti kartu. Kuriame bendrus planus ateičiai ir jaučiamės visiškai atsipalaidavę vienas kito kompanijoje.

 Labai ačiū kad pasidalinote su manimi neįkainojamą patirtimi ir padėjote atsistatyti po stipraus gyvenimo išbandymo. Dabar tiksliai žinau kad ir kas atitiktų gyvenime aš susitvarkysiu.

Su pagarba, Galina

Atsiliepimai po konsultacijų: Ramūnas

Sveiki Mykolai,

Aš tikiuosi, jog Jus laikotės itin puikiai.

Bet ši vakar kita tema: pries dvi savaites skridau į Lietuva ir kažkaip atsidariau telefone seną dienorašti.  Skaičiau paskutinius pora mėn. iki skyrybų ir ir pora mėn. po.

Aš niekad negalvojau, jog as esu patyres dideliu sunkumu, kaip gali „pasigirti” kiti žmones.  Bet kai paskaičiau, kaip aš jaučiausi tada, supratau, jog as buvau pragare.  Man buvo labai sunku tada.  Aš išgyvenau tą periodą tik su Jūsų pagalba.  Jei ne Jūs – tikiu, jog šiandiena gulėčiau ant sofos pilnas depresijos, kaltės ir prisiminimu. Arba alkoholikas. O apie santykius su dukra net kalbos nebūtu.  Jus taip padėjot man, kad nėra žodžių…  Jūs tikrąja prasme suteikėt man antra šansą, antra gyvenimą.

As visada busiu Jums dėkingas už tai.  Jei yra daugiau būdų, kaip aš dar galėčiau būti Jums naudingas – norėčiau išgirsti ir prisidėti.

Pagarbiai, Ramūnas

Atsiliepimai po konsultacijų: Martyna

 

Atsiliepimai po konsultacijų: Miglė

Esu Jums dėkinga ! Už palaikymą mano kelyje esant blogam o gal ir geram  laikui, kurio dėka supratau daug gyvenimo tiesų … Gavau galimybe kitaip į viska žiūrėti- mąstyti. Daug nuostabiu žmonių šalia…. Ir dar, daug, visko …. Kam reiktų turbūt visos dienos aprašyti…

Esu Jums DĖKINGA. Miglė

Atsiliepimai po konsultacijų: Eglė

Labas vakaras, 

Šiandien, iš jūsų išėjus, pirmą kartą gyvenime jaučiausi laiminga, su šypsena veide ir širdyje.  Tikrai jaučiausi kaip naujai gimusi. Dėkoju!

Atrodo toks paprastas dalykas – supratimas kad negali būti kalta dėl viso pasaulio bėdų, pakeičia tavo gyvenimą. Jaučiuosi, tarsi būčiau nusimetusi didžiulę naštą, kuri ne tik slėgė mane, bet ir buvo užtemdžiusi mano akis…

Kitas nuostabus dalykas, įvykęs šiandien – suvokimas, kad būti mylima, tai reiškia pačiai mylėti. Mylėti ir dalintis meile, o ne reikalauti ir priekaištauti. Nors tai buvo man žinoma, kaip du kart du. Bet tik šiandien tai įsisąmoninau iš tikro.

Į savo vaikus šiandien „ėjau” su didele Meile. Ir man sekėsi – gavau daug bučinių ir meilės prisipažinimų 😊

O pokalbis su išgėrusiu vyru vyko ramiu tonu, be jokių priekaištų jam. Į jo paerzinimus sureagavau ramiai. Ir dar stebuklas, Mykolai 😁 

Šiandien stebėjau, kaip mano mama viską mato ir supratau kad galiu neaiškinus, jaustis tik geriau. 

Dėkoju, Mykolai! Eglė, Vilnius.

Atsiliepimai po konsultacijų: Inga

Sveiki,

Labai noriu Jums padėkoti, kad tiek daug padėjot einant sąmoningumo ir savęs pažinimo keliu. NEĮTIKĖTINA, tikrai neįtikėtina, kaip pasikeitė mano ir mano šeimos gyvenimas. Trykštu džiaugsmu ir pasitikėjimu. Kiekvieną dieną daug galvoju, ir supratau tai, kad yra labai gerai, kad tokius tarpus tarp konsultacijų dariau. Man tai tik į naudą. Supratau, kad reikia laiko visai gautai informacijai įsisavinti ir atlikti praktiškai. Tik atsikračius pykčio ir nuoskaudų, pradėjau gerbti, skatinti ir palaikyti vyrą. Jis mano akyse iš neigiamos personos, po truputį virsta herojumi. Bet tam reikia daug laiko, nes, pasirodo, ego pas mane buvo nemažas 🙂 

Beje, vyras taip pat mane tik neigiamą matė, o dabar vis dažniau ir dažniau girdžiu kaip kitiems mane pagiria, komplimentus sako ir kur kas dažniau apkabina. Taip pat pradėjom daugiau sutarti dėl vaikų auginimo ir auklėjimo. Pasirodo, daug ko bendra turim. Jo mama dar nemažai prie šito prisideda. Ji mane gerbia ir vis sūnui pagiria. 

Per Kalėdas pas mus atvažiuoja svečiai iš Lietuvos. Tai bus išbandymas mūsų šeimai. Labai pasistengsiu, kad visiems būtų gera ir jauku. Prieš tai, visada susipykdavom ir susikoliodavom prie kitų, o dabar abu sutarėm, kad daugiau taip nesielgsim. Problemas spręsim tik mudu abu, nekišant į nemalonią situaciją kitų žmonių.

Dar vienas malonus pastebėjimas, kad jei kas ir atsitinka, ramiai sau pasakau, kad viskas išsispręs man palankiausiu būdų. Taip ir atsitinka. O anksčiau taip negalvodavau ir stresuodavau.

Dar kartą AČIŪ. Gerų, linksmų, malonių ir šiltų Jums ir Jūsų šeimai švenčių. Ačiū, kad gražinat pasaulį ir padedat žmonėms tapti išmintingesniems ir laimingesniems 🙂

Inga, Londonas

 

Atsiliepimai po konsultacijų: Daiva ir Andrius

Ačiū Jums už priminimą dėl seminaro poroms… O dėl santykių, tai Jūsų dėka judame į priekį žingsnelis po žingsnelio ir tikrai stengiamės,.. Ir labai džiaugiamės, kad atradome Jus, Mykolai, nes Jūsų dėka sužinojome kaip sutvirtinti savo šeimą ir turėti gražius santykius! Nuoširdžiai dėkojame!
 
Gražaus vakaro!
Daiva ir Andrius

Atsiliepimai po konsultacijos: Rita

Ačiū Jums už Jūsų nuoširdumą, ir skiriamą laiką, mažai tokių psichologų yra, kurie skirtų dar papildomai laiko. Jūs išskirtinis Mykolai 🙂
Ir Dievas  Jums už tai padeda  🙂
Ačiū didžiausias už palaikymą, Rita

Atsiliepimai po konsultacijos: Rūta

Ačiū, Jums Mykolai, kad atvedate į tikrą kelią, kur yra taika ir pagarbus požiūris, kad žmogus turi ir gerą pusę. Labai ačiū už vakarykščią konsultaciją ir galimybę pažvelgti į situaciją kitaip. Labai mane palietė.

Rūta

Atsiliepimai po poros konsultacijos: Inga

Labai dėkojame už jūsų laiką ir pagalbą suprasti kaip vienas kitą skaudiname ir nuo ko pradėti.
Po susitikimo mes išėjome pavakarieniauti. Andrius pasiūlė ieškoti kompromiso dėl gyvenimo kartu.
Mes gyvename vis dar atskirai. Mus aplankė Andrius penktadienio vakarą ir išvyko sekmadienį ryte. Pradėjome kalbėti, paaiškinti, kada vienas kitą įžeidžiame. Ačiū Jums, kad padėjote suprasti, kad svarbu sakyti ir žinoti kaip jaučiamės. Pajutome rezultatą.
Nusprendėme, kad lankysimės pas jus toliau.
Norėtume rezervuoti vietas į  Seminarą poroms Nr. 1 Kaip sukurti ir išsaugoti darnius santykius poroje.

Gražaus vakaro, Inga

Atsiliepimai: Sima

Sveiki, 

Labai ačiū už vakarykščią konsultaciją. Jūs man labai padėjot. Po mūsų konsultacijos pasidariau keletą savo darbų…
…Neatsimenu, kada taip lengvai ir pakylėtai jaučiausi. Vakar užmigau su šypsena veide ir net nei kiek nesuirzau, kad sūnus prastai miegojo ir daug kartų kėlėsi… 
Ačiū Jums, kad man padedat stiprėti ir nepasiduoti 😊

Sima, Dublinas

Atsiliepimai: Rima

Rimos užklausimas porų psichologui:

Sveiki. Šeimoje įvyko santykių krizė. Ar galėtumėt padėti, pakonsultuoti, ar įmanoma dar išsaugoti santykius, ar juos nutraukti. Tai liečia ir du mažus vaikus. Labai lauksiu atsakymo.

Rimos būsena prieš  konsultacijas:

Šiandien su vyru turėjom tokią situaciją. Jis papasakojo, kad per Kalėdas dar atvažiuos jo pusseserė su  dukra. Ir kad reikia tai mergaitei dovaną nupirkti, nes jie irgi turės mūsų vaikams dovanų. Paklausiau, ką pirksim, kiek jai metų. Jis sako nežinau. Sakau, tai pasiskambink mamai ir paklausk. Sako palikau telefoną mašinoje. Na ir pradėjo mane žeminti ir rėkti, man grasinti, kad galvą sudaužys. Anot jo, aš turėčiau žinoti, ką mėgsta tokio amžiaus mergaitės. Paskutiniu metu mane kaip žiauriai veikia toks šlykštus jo elgesys….Jaučiuosi lyg būčiau niekas, niekam nereikalinga. Jaučiuosi labai nesaugi, kyla didelis nerimas viduje…. Labai laukiu to pagerėjimo, nes atrodo, kad daugiau nebeištversiu tos įtampos...

Rimos būsena po antros konsultacijos:

Sveiki,  Ačiū, kad padedate tapti man išmintingesnei, protingesnei kuriant darnius santykius. Turėjom dar tik dvi konsultacijas, bet jau dabar jaučiu didelį pagerėjimą. Kai kreipiausi į Jus, jaučiau didelę įtampą, baimę, nerimą. Galva buvo kaip bičių avilys. O dabar jaučiuosi lengvesnė, ramesnė, miegu geriau, lengviau užmiegu. Vyras irgi neįtikėtinai greitai pasidarė geresnis, jau kelinta diena balso nebekelia, daugiau padeda su vaikais, nežemina.

Rimos būsena po trečios  konsultacijos:

Labai dažnai praeitą savaitę sau kartojau WOW. Tikrai neįtikėtina, kad nuo manęs tiek priklauso. Andrius visai kitas žmogus. O su vaikais kiek daug užsiima. Nebereikia prašyti, kad kol aš ruošiu vakarienę, kad jis pakeistų pampersą, ar jei verkia vaikas, kad su juo pabūtų, nes aš nebespėju.
Šeštadienį kartu žiūrėjom filmą, ko jau labai seniai nebedarėm. Bet abu buvom pavargę, kad net bežiūrėdami filmą užmigom.
Jis labai nori sportuoti, nes turi problemų su koją. Prieš beveik 3 metus smarkiai ją  pažeidė. Buvom pas gydytoją, ji išmasažavo koją kur skauda ir sakė, kad jis gali kaip ir visi kiti sportuoti. tai Andrius ir mane pakvietė, sako pasikeisdami vaikus pažiūrėsim. Tai man vėl buvo wow. Tiesiog neįtikėtina.
Savaitgalį labai daug laiko praleidom lauke. Buvom pažiūrėti kaip mūsų rajono krepšinio komanda žaidžia. Smagiai su rogutėmis pačiaužėm. Buvo labai smagu.
Jaučiu tokį palengvėjimą ir gerumą, lengvumą.
Ačiū, kad padedate.

Rimos būsena po ketvirtos konsultacijos:

Sveiki,  Ačiū už vebinarą Buvo įdomu ir naudinga. Tai, ką jau buvau girdėjusi, labiau įsitvirtino galvoje. 

Aš dar iki dabar stebiuosi, kad mano šeimoje santykiai pagerėjo.  Neatsimenu, kada su Andriumi taip artimai ir nuoširdžiai bendravom, planavom savaitgalius. Pastebėjau, kad kai esu ramesnė ir namai ne taip greitai apsijaukia. O anksčiau erzindavo bet koks daiktas padėtas ne vietoje. O ypač vyro daiktai padėti ne vietoje. Vyras pradėjo girti, kad skaniai valgyt gaminu. Ir anksčiau būdavo sunku sugalvoti, ką reiks šeimai pagaminti, o dabar vos kone savaitei turiu meniu susiplanavus. Idėjų ir receptų pilna galvoje. Sūnus irgi daugiau pradėjo valgyti. Dar prieš daugiau nei mėnesį jam smuko vienos kelnės, belakstydamas jas pamesdavo, o dabar kaip tik. Taip pat turėjom problemų su guldymu.  Jis vis norėdavo su mumis miegoti, bet jei sesuo nubunda, ar parėkia, nei mes, nei sūnus gerai neišsimiega. Nupirkau vilnonę antklodę ir patalynę su jo mėgstamais herojais. Tai dabar jokių problemų. Pats nori savo kambary miegoti  ir lengviau užmiega. 
Beje, keletą kartų Andrius buvo labai piktas ir negražiai šnekėjo, bet nepasidaviau ir neatsakiau jam tuo pačiu. Ir ką jūs manot? Ogi jis greitai nusiramino, atrodo, apsisuko ir  vėl normaliai bendrauja, nekeldamas balso. Tai taip džiugu suprasti, kad pasirodo galiu vairuoti savo šeimos laivą.
Mūsų mergaitė jau sėdi. Tai visada dabar visa šeima vakarieniaujam prie bendro stalo. Pirmą vakarą buvau laiminga iki dangaus. Visą stalą apsėdam visi. Kaip smagu, kad mūsų tiek daug. Labai esu ir visada liksiu Jums dėkinga, kad padėjote suprasti, kaip turiu elgtis, kad išsaugočiau šeimą ir kad esam mes stipri šeima, turinti daug saitų. Tereikia išmokti mums bendrauti. 
Gero vakaro. 
Rimos būsena ir santykiai su vyru  po penktos konsultacijos:
Dar noriu savo šeima pasidžiaugti. Vyras, kai pavalgo, pasako ačiū. Bet sakydavo tik tada, kai būdavo skanu.  O dabar tai girdžiu vis dažniau ir dažniau. Vakar padariau virtinukus. Jis pavalgė, padėkojo ir pabučiavo prieš nueidamas nuo stalo. Sūnus gal po kokių penkių minučių baigė valgyti ir sako ačiū mamyte, buvo skanu, pabučiavo ir nuėjo. Pasijaučiau kaip devintam danguj. Tai taip gera, ir man labai daug reiškia. 
Prieš užmiegant pradėjau dėkoti Dievui už tai, ką turiu 😊

Rima, Londonas

Atsiliepimai: Rasa

Sveiki,

 Ačiū, kad padedate tapti man išmintingesnei, protingesnei kuriant darnius santykius. Turėjom dar tik dvi konsultacijas, bet jau dabar jaučiu didelį pagerėjimą. Kai kreipiausi į Jus, jaučiau didelę įtampą, baimę, nerimą. Galva buvo kaip bičių avilys. O dabar jaučiuosi lengvesnė, ramesnė, miegu geriau, lengviau užmiegu. Vyras irgi neįtikėtinai greitai pasidarė geresnis, jau kelinta diena balso nebekelia, daugiau padeda su vaikais, nežemina.
Rasa, Dublinas

Atsiliepimai: Aistė

Ačiū, Mykolai!

Aš dar tik pirmuose žingsniuose, tačiau noriu Jums padėkoti ir pasakyti, kad Jus esat tikras genijus, kad sukūrėt šita programą! Visi Jūsų atrodo paprastutėliai paveiksliukai, schemos, naudojamos alegorijos, jau dabar man įneša tiek daug aiškumo, kiek aš skaitydama mokslines knygas, straipsnius, dirbdama su gerai žinoma psichologe, niekada dar nebuvau gavusi!

Paprastume neprastumas.
Ačiū Jums labai.
Aistė, Dublinas

Atsiliepimai: Giedrė

Sveiki Mykolai,

Ačiū jums už jūsų pagalba. Esu labai jums dėkinga kad padėjote išgyventi ta baisu gyvenimo tarpsni, dabar jaučiuosi daug geriau. Pradžioje atrodė, kad niekada neatsigausiu ir kad nenustos skaudėti širdį bet dabar tikiu, kad galbūt ir sugebėsiu atsitiesti. Labiausiai bijau sustoti, nes nebenoriu grįžti ten kur buvau.

Giedrė, Kopenhaga

__________________

Atsiliepimai: Ieva

Dėl labai dažnų nesklandumų ir konfliktų santykiuose brandinau mintį susirasti porų psichologą jau kurį laiką, bet vis atidėliojau, tikėdamasi, kad galbūt tai jau paskutinis nesutarimas, galbūt mano aiškinimai vyrui vieną dieną suveiks ir jis susipras, kaip turėtų pasikeisti, ko nebedaryti, ko nebesakyti, kad neiššauktų mano nepageidaujamų reakcijų. Kreipiausi į Mykolą, kai, atrodė, jau per vėlu išgelbėti mūsų santykius – vyras susikrovė daiktus ir išsikraustė. Paliko mane su 7 mėnesių kūdikiu. Pasakė, kad gailisi tuščiai iššvaistytų metų su manimi ir nesupranta, kaip išvis galėjo leisti sau prieiti iki tokio taško. Kad turėjo mane palikti jau po pirmojo mūsų nesutarimo… Aš vis teisinausi, maldavau pasigailėjimo, žadėjau susirasti psichologą ir įveikti savo problemas, bet jis netikėjo – buvo tvirtai apsisprendęs. O aš negalėjau net prisileisti minties apie gyvenimą būnant viena.

Jau po pirmojo vizito pas Mykolą, ėmiau po truputį kapanotis iš savigailesčio, streso ir liūdesio liūno. Supratau, kad ši būsena į šviesesnį rytojų tikrai nenuves. Mykolas suteikė drąsos imtis tinkamų veiksmų – pradėti rūpintis savimi ir keistis. Čia ir dabar. Nors vis dar atrodė, kad nėra vilties susigrąžinti vyrą, po dviejų savaičių jam atėjus aplankyti sūnaus, aš jau buvau kitokia. Nustojau graužtis, verkti, aiškinti kažką ir maldauti pakeisti sprendimą – iš manęs ėmė sklisti ramybė, švelnumas ir žinojimas, kad viskas anksčiau ar vėliau bus gerai. Tereikėjo trijų tokių susitikimų, ir vyras prašneko apie savo svarstymą grįžti. Aptarėme jo pageidaujamas sąlygas, ir netrukus vėl pradėjome mokytis gyventi drauge.

Gaila, kad anksčiau atrodė, kad pakeisti savo požiūrį į tam tikrus dalykus yra beveik neįmanoma. Esu be galo dėkinga Mykolui už gebėjimą nukreipti mano mintis teisinga linkme. Ką gi, pirmas žingsnis žengtas, dabar laukia naujų sėklų sėja mano galvoje. Žinau, kad reikės kantrybės, kol jos sudygs, ir atidžios priežiūros, kad subrandintų sultingus vaisius. Tačiau Mykolo dėka gavau visas šiam darbui reikalingas priemones, o svarbiausia, vėl pradėjau tikėti, kad kiekvienas sutiktas žmogus mūsų gyvenime – tai galimybė tobulinti save.

__________________

Atsiliepimai: Jolita

Esu labai Jums dėkinga ir džiaugiuosi, kad suradau Jus. Neįtikėtina kaip vienas žmogus gali pakeisti tavo požiūrį ir pakeisti gyvenimo kokybę. Jūsų dėka pradėjau pažinti ir suprasti save. Per labai trumpą laiko tarpą iš visiškai nelaimingo žmogaus, pradėjau džiaugtis mažais dalykais ir šypsotis. Ačiū Jums!

Lolita, Londonas

Atsiliepimai: Giedrė
Nekantriai laukiu mūsų kito susitikimo, kad galėčiau toliau judėt priekin.
Tikrai, jaučiuosi daug ramesne ir tvirtesne.
Tas persiduoda ir santykiams namie.
 
Esu Jums labai dėkinga, Giedrė
________________
Jūs atliekate puikų darbą ir aš skleidžiu Jūsų mintis savo draugų bei pažįstamų rate. Aš irgi labai noriu, kad kuo daugiau porų būtų laimingesnės, išmoktų elgtis vienas su kitu, kitaip tariant, pagaliau sužinotų „vienas kito naudojimo instrukciją“. Rekomenduoju apsilankyti Jūsų seminare ir jau patiriantiems sunkumus, ir tiems, kam dar tik gresia užlipti ant grėblio… nes seminaro poveikis mano pasaulio supratimui buvo milžiniškas, prieš tai skaityti straipsniai ir knygos santykių gerinimo klausimais nedavė beveik jokios naudos – niekas nesikeisdavo, tik dar labiau blogėjo… Štai todėl aš labai rekomenduoju visoms poroms susipažinti su Jumis.
Atsiliepimai: Ana, Vilnius
________________

Sveiki, 

Aš jums galiu pasakyti man norisi šaukti…spiegti…iš laimes! 
Nežinau ką jus man šiandiena padarėte bet aš jaučiuosi tokia laiminga. Jaučiuosi kad jus man kažkaip numetėt labai dideli „kančių akmenį”. 
Ačiū kad atvėrėt man akis ir pasakėte visa teisybe. 

Atsiliepimai: Agnė, Londonas

_______________
Labai ačiū žz palaikymą. Aš labai džiaugiuosi kad jus atradau. Man kartais užtenka vien žinoti kad jus ten kažkur esat ir aš gausiu patarimą jei dėl ko nors nebusiu tikra.
Atsiliepimai: Enrika, Dublinas
_______________
Laba diena, Mykolai,
dar kartelį norėjau Jums padėkoti už puikų palaikymą.
Atsiliepimai: Ana, Vilnius
_______________
Sveiki, Mykolai.
Ar galiu Jūsų numerį duoti savo draugui, kuris turi problemų su alkoholiu ir niekaip nesusitvarko su savo gyvenimu? Nuo mūsų pokalbio aš vis dar negeriu (2015 spalio) ir esu labai laimingas, apie tai papasakojau savo draugui ir jis nori pasikalbėti būtent su Jumis. Šiuo metu esu užsienyje, kai grįšiu, taip pat apsilankysiu pas Jus pasikalbėti apie gyvenimą.
Atsiliepimai: Andrius, Vilnius
_______________
Sveiki, Mykolai
….Busiu nuolat dėkingas Jums už pagalbą. Jei tik yra būdų kaip Jums atsidėkoti ar butu naudingu, tik leiskit žinoti.
Atsiliepimai: Andrius, Oslas
_______________
Labas vakaras, Mykolai,  
esu labai laiminga, kad  turėjau galimybe Su jumis susipažinti. Po Musu pokalbio užplūdęs ramumas mane lydėjo visa savaitgali. Ačiū jums už tai.
Atsiliepimai: Agnė, Vilnius
______________

Ačiū už stiprų palaikymą, pasitikėjimo didinimą, gilų matymą, išminti, savo ir kitu emocijų suvokimą ir atskyrimą kas mano, o kas ne mano problema. Ačiū ypač už tai, kad supratau, jog neprivalau iš vis reaguoti į kitų žmonių neadekvačias reakcijas ir puolimą, nesugebant atsakyti i rimtus klausimus ir juos spręsti, o vietoj to taikant puolimą. Nereaguosiu į puolimą. Mano tikslas tik duot informaciją pamąstymui – čia mano vakardienos atradimas. O vyro neadekvati reakcija yra jo pačio problema. Aš į tai nebereaguosiu kaip anksčiau.

Vakar dar supratau, kad turiu dar pakankamai ramų vyra, o pati daug daugiau nerimo turiu ir nemoku valdyt emocijų. To galiu tikrai pasimokyt iš savo vyro

Dar kartą AČIŪ, Rita, Vilnius

_______________

Sveiki Mykolai.

Ačiū didžiulis. Esu jums be galo dėkingas už tai kad supratau koks as esu is tikrųjų.Mano praėję metai buvo sėkmingi ir tai Jūsų labai didelis nuopelnas! Ačiū už Gimtadienio palinkėjimą ir ačiū už viską!

Atsiliepimai: Tomas, Marselis

_______________

Sveiki Mykolai,

Ačiū už Jūsų skirta man laiką. Po keleto savaičių pirmą kartą namie šypsojausi…
Norėčiau kuo greičiau atsitiesti ir pradėti naują etapą savo gyvenime. Ar galite sekanti karta man skirti daugiau laiko?
Jurga, Vilnius
_________________
Atsiliepimai: Sveiki Mykolai, 
Noriu pasidžiaugti, kad man gerai sekasi. Labai daug dėkojau ir gyriau savo vyrą, nepaisant jo blogo elgesio su manim. Gydau jo nesaugumą…
Jau perskaičiau knygoje Bijok ir daryk vietą apie minčių galią ir rankų nulenkimą. Labai gera knyga 🙂
Pasikoregavau planą savo, papildžiau ir jau vykdau po truputį 🙂
Ačiū už išmintį ir padrąsinimą 🙂 
Laiminga, Živilė, Vilnius
______________

Laba diena,

nuoširdus AČIŪ už tokį malonų ir padrąsinantį laišką, o muzikinė dovana net susijaudinimo ir džiaugsmo ašarėlę išspaudė:))
Kaip viskas tikra ir miela… Nauja pradžia, nes ankstesnis gyvenimas man „pagailėjo” tų malonumų, bet aš dabar suprantu kodėl vyko viskas taip, o ne kitaip.
Darbe šiandien gana drąsiai ir produktyviai jaučiuosi.
Su didžiuliu dėkingumo jausmu,

Atsiliepimai: Kristina, Oslas

__________________

Mykolai,  nėra žodžių,  kad tiksliai apsakyti kaip aš esu dėkingas už jūsų pagalbą.   Skirtumas tarp to kaip jaučiausi ir kaip atrodė mano gyvenimas pavasarį ir kaip yra šiandien  – tiesiog gigantiškas!

Dar kartą ačiū už tai ką jūs darote!!!

Įspūdingų ir nuostabių metų!

Atsiliepimai: Romas, Dublinas

_________________
Dėkoju už suteiktą Viltį, gražintą gyvenimo Džiaugsmą ir Drąsą tobulėti.
Atsiliepimai: Ana, Dublinas
__________________
p.s. Jei ne Jūs man dabar būtų visai nekaip, bet susitvarkau ir viskas OK.
Atsiliepimai: Jonas, Vilnius
__________________
Niekada nesilankiau pas psichologus ar panašaus pobūdžio žmones-gydytojus, nes buvau nusiteikusi, kad į žmogaus vidų iki galo jie neįlys ir neprivers keistis. Esame savo likimo, santykių, gyvenimo, minčių ir viso kito kalviai. Apsilankius pas Mykolą supratau, kad iš tikrųjų buvau teisi – jis neįlys į mano kailį ir neprivers manęs keistis…tačiau, nubraižęs nesudėtingas rodykles jis geba paaiškinti, kodėl vienoje ar kitoje situacijoje elgiamės vienaip, o ne kitaip. Tas žinojimas skatina keistis, nes viduje ateina ramybė, kad toks elgesys yra ne blogoji tu, o tiesiog pasekmė.
Didelis dėkui ir už greitą darbą, sukoncentruotą informaciją. Pora apsilankymų po kelias valandas ir tave grąžina į teisingą kelią. Žinoma, kad viskas, kas vyksta toliau, priklauso tik nuo  mūsų pačių.
Atsiliepimai: Indrė, Utena

_________________

Aš ( ir drauges) džiaugiuosi kad apsilankiau pas Jus!

Atsiliepimai: Ieva, Vilnius

________________

Sveiki, Mykolai.

Jums rašo Saulius. Pirmiausiai noriu padėkoti už atsiųstą analizę. Priminsiu, mūsų susitikime kalbėjome apie … bei alkoholizmą. Pastarasis dalykas kiekvieną dieną mane naikino ištisus trejus metus, o gal net daugiau. Po mūsų susitikimo daug ką apsvarsčiau ir šiai dienai negeriu jau 29 – ias dienas, žinoma, Jūsų dėka. Metodas „išgersiu rytoj” pasiteisino, bet jį jau pamiršau. Nebenoriu gerti nei šiandien, nei rytoj. Turėjo praeiti sunkios trys savaitės, kad susitvarkytų mano mintys… Praėjus beveik mėnesiui laiko, kai nevartoju alkoholio, jaučiu ryškius pokyčius: visiškai sumažėjo mano pilvas, numečiau šiek tiek svorio. Esu energingas, o mano mintys tapo skaidresnės ir optimistiškesnės. Pamenu, klausėte manęs, kiek pinigų per mėnesį prageriu. Niekada to neskaičiavau, tačiau dabar galiu pasakyti kiek nebesiskolinu atėjus mėnesio galui – apie 150€. O apie nesuprantamą valandų pagausėjimą paroje net neužsiminsiu. Gyvenimas pradėjo šviesti kitomis spalvomis. Džiaugiuosi. Ačiū ir  Sėkmės Jums!

Atsiliepimai: Saulius, Kaunas

________________

Sveiki Mykolai,
Vakar (po konsultacijos) net nuvažiavau i kavine ir pakviečiau savo šeima atšvęsti 🙂 naują savo pasiekimą ir naujo gyvenimo pradžią. Šie pasiekimai buvo vieni iš didžiausiu mano gyvenime ir padare dideli posūki mano gyvenimo kelyje.
Labai dėkoju Dievui, kad Jis mus suvedė ir kalbėjo man per Jūsų patirti ir sukaupta didelę išmintį.
Nuoširdžiai Jums Ačiū.

Atsiliepimai: Rasa, Vilnius

_________________

Labas vakaras Mykolai,

Dėkoju Jums už gražų laišką. Tikrai, susitikimo rezultatas viršijo mano lūkesčius, todėl esu dėkingas Jums. Po susitikimo pasidarė širdyje ramiau, kad yra išeitis 🙂

Atsiliepimai: Tomas, Kaunas

_________________

Laba diena Mykolai,

Dėkoju už viska, turit labai dideli talentą ir ji panaudojat. Vakar buvau pozityviai sukrėsta ir gavau vilti…

Atsiliepimai: Diana, Vilnius

_________________

Sveiki. Labai apsidžiaugiau gavusi Jūsų laišką. AČIŪ. Noriu atvažiuoti i seminarą .kol kas negaliu. Santykiai truputi pagerėjo. Buvo labai gera Jūsų konsultacija, Aš pradėjau i vyrą žiūrėti ir galvoti visai kitaip. Pakeisti savo mąstymą apie ji labai sunku, bet aš labai stengiuosi ir viskas bus gerai. Jis taip pat po truputį keičiasi. Seksiu Jūsų informaciją ir būtinai kai galėsiu atvyksiu i seminarą .Ačiū Jums kad esate. Iki.

Atsiliepimai: Ramutė, Klaipėda

_________________
Seminaras poroms man asmeniškai labai patiko, iki šios dienos apie jį prisimenu ir paanalizuoju kiekvieną pasakytą gerb. Mykolo sakinį. Manau seminaras didelį įspūdį paliko ir vyrui 🙂 kažkoks pasikeitęs į gerąją pusę 🙂
Ateityje su malonumu sudalyvautume ir daugelyje kitų, būtent gerb. Mykolo vedamų seminarų.
Atsiliepimai: Jekaterina, Kaunas
_________________
Labai, labai esu dėkinga.
Atsiliepimai: Rita, Vilnius
_________________
Sveiki Mykolai,
 Ačiū Jums už konsultaciją, dabar yra viskas aiškiau. Pats procesas buvo netgi įdomus 🙂
Dar įsigilinsiu visą gauta medžiagą ir tesiu aptartus tolimesnius veiksmus.
 Iki greito, Ričardas, Oslas

______________

Sveiki Mykolai,
Noriu atsiprašyti, kad taip ilgai trūko sąskaitos apmokėjimas…  ji buvo apmokėta ir truputi daugiau nei buvo nurodyta, su mintimi jog aš dėkingas  jums už paslaugą.
Pagarbiai  Mantas,  Klaipėda.

____________________

Sveiki, rūpestingasis Mykolai, aš visą dieną galvojau kaip Jums nuoširdžiai padėkoti, nes šiuo atveju banalaus „ačiū” gali neužtekti, turbūt tai girdite labai dažnai, nors kitą vertus šis žodis neturėtų nuvertėti. Aš esu Jums tikrai labai dėkinga, kad užvedėte mane ant kelio, šiandien jaučiuosi kažkaip ramiau…
…kažkaip visada savo santykių nesėkmes siejau su saugaus prieraišumo nebūvimu vaikystėje, ankščiau skaičiau psichoterapines knygas, maniau, kad išgysiu, tačiau ta pati istorija vis tiek visada kartojasi. bet kitą vertus, galvojant apie tai, mane apima ir toks nenoras gilintis, kodėl finale viskas vis tiek būna ne taip kaip svajojau, vis tiek mane palieka, jaučiuosi lyg vėl draskyčiau gyjančią žaizdą….. Žinau, kad kažkokia blogybė, kuri man trukdo sukurti normalius santykius, slypi manyje ir tik aš pati kalta, dėl nenusisekusių santykių…Labai daug galvojau apie tai, ką man vakar pasakojote, užmigti buvo sunku, bet atsikėliau su kažkokia šviesesne galva, pabėgiojau šiek tiek, buvau ir su dviračiu pavažinėt, net gi susitvarkiau namus, užbaigiau kelis senus darbus, kurių niekaip negalėjau prisiversti pabaigti, o kas keisčiausi, po labai daug laiko pertraukos prisiminiau savo seną pomėgį groti, dainuoti ir tai dariau ne per prievartą, o dėl to, kad norėjau (paskutiniu metu buvau nustojusi net niūniuoti, o ką jau kalbėti apie dainavimą)…  Iš šiandienos išmokau labai svarbų dalyką, kad gyvenimas nesustojo, jis tęsiasi ir joks žmogus nėra vertas, kad žlugdyčiau save vien tik dėl to, kad jis nemokėjo manęs mylėti, kad nebuvo skirtas man. Atrodo, lyg atradau bent trupinį pasitikėjimo savim ir supratau, kad jei aš pati nežengsiu žingsnio geresnio gyvenimo link, tai niekas už mane jo ir nežengs, neatskris joks supermenas ir manęs neišgelbės iš aukos vaidmens, tik aš pati galiu tai padaryti. turbūt jau pribrendau visiems šiems pasikeitimams…  Noriu kuo greičiau išgyti, kad vėl neįsivelčiau į kokius nors santykius tik dėl to, kad jaučiuosi vieniša, nereikalinga ir nesaugi, nes kaip jau supratau, tokie santykiai, kad pamirštum kažką kitą yra pasmerkti žlugti. O iš visų blogiausia yra tai, kad atrodo, jog sąmoningai viską suvokių, tačiau pasąmonė niekada manęs neklauso, tada ir kyla visokie blogi jausmai.. reikia daug nekvėpavimo pratimų daryt. 🙂

Ši diena buvo visai kitokia, nei buvusios prieš tai, prirašiau labai daug, nes atrodo, kad mano smegenys pradėjo pagaliau veikti, tikiuosi, kad skaityti neatsibodo. Nuo pat mažens buvau verčiama būti savarankiška, viską spręsti pati, aš taip įpratusi, todėl man paprašyti pagalbos buvo iš tiesų sunku, tačiau esu dėkinga Jums ir stengsiuosi laikytis jūsų rekomendacijų.
Gero Jums poilsio!

Atsiliepimai: Julija, Mažeikiai
___________________
Dabar jaučiuosi  žymiai geriau. Ačiū  jums už  labai gerą konsultacija ir pastebėjimus…  Labai esu jums dėkingas.
Atsiliepimai: Tomas, Dublinas
___________________
Sveikas Mykolai,
Atsiprašau, kad neatsakau i Jūsų laiškus. Viskas gerai, gyvenimas juda sparčiai i prieki, susitaikiau su esama padėtimi. Visa galva pasinėręs i darbus, važiuoju i kursus, tobulinu savo žinias, keliauju, žodžiu didžiulis progresas. Dirbu su savim, pradedu pažint savo tikrąjį aš. Po pokalbio su Jumis nusipirkau knyga apie pasitikėjimo savim ugdymą, manau tai buvo mano pats didžiausias gyvenimo atradimas! Ačiū Jums didžiulis už suteikta pagalba!
Atsiliepimai: Rolandas, Londonas
___________________
Dažnai jaučiau nerimą ir neužtikrintumą – teko lankytis pas psichologus ir praleisti tikrai daug valandų kalbant apie savo problemas.  Tačiau viskas po kažkiek laiko grįždavo.

Kai kreipiausi pas p. Mykolą, norėjau gauti patarimų kaip spręsti problemas šeimoje. Tačiau gavau kur kas daugiau – po mūsų pirmo pokalbio, aš gavau supratimą koks aš žmogus ir kaip man reikia gyventi.  Aiškumas yra didelė dovana, todėl esu labai dėkingas už tai p. Mykolui.

Atsiliepimai: Donatas, Dublinas
___________________
Labas Mykolai,
aš esu dėkingas už palaikymą ir krypties rodymą.  Net nenoriu galvot, kas butu be šiu konsultacijų…  Jus darot neįkainojamą paslauga visiems žmonėms.
Būtinai pasidalinsiu kaip mums sekasi.  Susirašysim!

Atsiliepimai: Rolandas, Londonas

___________________

 Dėkoju Jums už pagalbą.  Man tikrai lengviau susidėlioti kas, kaip ir kodėl. Tik dar ne visų patarimų išeina laikytis, tačiau aš stengiuosi, ir reikalai po truputį juda pirmyn: miegas po truputi normalizuojasi.

Atsiliepimai: Ineta, Oslas

___________________

Laba diena Mykolai,

Noriu parašyti Jums Dideli AČIŪ už profesionalia pagalba ir kad tikite manimi. Tas manau man paliko didžiausia įspūdi ,kad visiškai nepažįstamas žmogus tiki ir pasitiki manimi, labai tai vertinu ir manau man tai labai svarbu, suteikia stiprybes ir noro siekti tikslu.

Dar norėjau parašyti, kad chirurginė operacija pavyko…  Labai džiaugiuosi dėl to ir dar pajutau ir pamačiau, kad žemėje yra Labai geru, nuostabiu žmonių. Ligoninėje labai visi rūpinosi, buvo profesionalai, mieli ir draugiški. Atrodė Kažkas saugo mane iš viršaus:)

Jau kelinta karta pajuntu didele meile ir rūpesti iš visiškai nepažįstamų žmonių.  Man tai labai keista, nes to gal net niekada nejaučiau iš savo šeimos.

Ačiū jums, labai tai norėjau su jumis tuo pasidalinti.

Ir dar karta ačiū, kad tikite manimi.

Gražios jums dienos

Esu dėkinga Ieva, Klaipėda

___________________

 Labas rytas Mykolai,
Dėkoju Jums už vakar diena, nors naktį nekaip miegojau, bet šįryt  jaučiuosi daug geriau. Jaučiuosi turintis daugiau pasitikėjimo. Susirašinėjau su Ieva, bet ji jau pakeitus nuomone ir nebenori su Jumis kalbėt, tad vadinasi viskas baigta. Liūdna, bet reikia žiūrėti į prieki ir kurtis savo nauja gyvenimą.  Norėčiau jei įmanoma, kad man parašytumėt santrauka mūsų pokalbio, kodėl man taip įvyko, kodėl Ievai  taip, nes noriu kas kart paskaityt kad dar labiau suprast viską. Jei įmanoma ateity norėčiau kartas nuo karto susisiekt ir pakalbėt su Jumis. Ačiū Jums

Su didžiausia pagarba

Atsiliepimai: Adomas, Londonas

___________________

Neapibrėžtumo jausmas kamavo daugelį metų. Trypčiojau vietoje.  Neradau galimybių, kaip sutvarkyti savo santykius su buvusia žmona. Su ja jau negyvenau daugiau, kaip 5 metus. Visą tą laiką nerasdavau bendros kalbos, nes kliudė emocijos, noras įrodyti savo tiesas, kaltinimai.  Mykolas man padėjo  susigaudyti savyje, susitarti su savo buvusia  žmona dėl santykių, sukaupto turto pasidalijimo ir tarpininkavo tarp manęs, buvusios žmonos bei teisininkų. Esu labai dėkingas Mykolui, kad jis man greitai ir profesionaliai padėjo taikiai išsiskirti ir užbaigti šį, ilgą laiką mane kamavusį reikalą. Dabar mano gyvenimas įgavo prasmę ir prašvito naujomis spalvomis.

Atsiliepimai: Egidijus, Vilnius

Atsiliepimas

Atsiliepimas

Ilgai galvojau kaip ir ką Jums parašyti. Nesu raštininkė, nemoku žodžiais išreikšti tai ką jaučiu. Nėra abejonės, kad būtent Jūs sustabdėt ir neleidot įkrist į beviltiškumo liūną. Nežinia kodėl, intuityviai ieškodama pagalbos parašiau būtent Jums…Jūsų padedama atsistojau ir pradėjau žengt žingsnius laimingo gyvenimo link…Ačiū Jums labai.

Geros dienos,

Atsiliepimai: Jūratė, Maskva

Tapkite FB: Stipri šeima draugu ir sekite naujienas

Užsiprenumeruokite Mykolo Truncės YouTube kanalą ir pirmieji susipažinkite su mokomąja medžiaga apie savęs pagerinimą ir santykius

Užsiregistruokite mėnesiniam Stipri Šeima Naujienlaiškio gavimui  ir stiprinkite savo šeimą.