Psichologas Vilniuje internetu, kaip šeimos psichologas padeda santykių sunkumus išgyvenantiems ir norintiems išsaugoti šeimą ir sukurti darnius santykius.

Nuėję Laimingų santykių sukūrimo kelią tapsite savo Gyvenimo Valdove/Valdovu ir gebėsite kurti tokį gyvenimą, kurio norite.

Psichologas Vilniuje.

Jei bendraujant su sutuoktiniu jaučiate, kad tarp jūsų tvyro įtampa, nepagarba, įžeidimai, pažeminimai, barniai, konfliktai, jei „nekalbadieniai” ilgėja, jei ir „neseksadieniai” ilgėja – pats laikas susirūpinti darnių santykių atstatymu.  Jums padės psichologas Vilniuje Mykolas Truncė.

Psichologas Vilniuje

Psichologas Vilniuje:

Analizė.

Norint išsiaiškinti, kodėl jums bendraujant jaučiatės nesaugi/nesaugus,  kyla įtampa, emocijos ir sunku susilaikyti „neįkandus”, reikia įsigilinti į save. Analizės metu yra surenkami faktai apie gyvenimo įvykius ir Priežasties – Pasekmės dėsnio pagalba nustatomi Varai (jėgos), įtakoję į tai, kokie Jūs esate susiformavę: kodėl būtent šitos o ne kitos Jums yra svarbiausios Vertybės, kodėl susiformavo tokios, o ne kitokios Nuostatos, kiek Jūs jaučiatės nesaugus/nesaugi.

Analizės rezultatas – yra surandami visi atsakymai  į klausimus, kurie kyla Jums apie save: kodėl „greit užsidegu”, kodėl jaučiu Gėdą, kodėl jaučiu Kaltę, kaip susiformavo mano Baimės, kodėl bendraujant „turiu būti teisus/teisi” ir t.t.

Analizės metu psichologas padės Jums nustatyti didžiausią įtampą santykiuose sukeliančias vietas, suprasti, kodėl taip, o ne kitaip Jūs reaguojate, kodėl taip, o ne kitaip reaguoja sutuoktinis.

Tobulėjimo Planas.

Psichologas Vilniuje padės Jums surasti atsakymus į Jums kylančius klausimus, kartu su juo sudarysite Jūsų Tobulėjimo Planą (TP) laiminam gyvenimui santykiuose sukurti.

TP susideda iš veiksmų, parenkamų siekiant sumažinti Jumyse esančios Gėdos, Kaltės, Menkavertiškumo, Pykčio, Baimės jausmus.

Į Tobulėjimo Planą taip pat yra įtraukiami veiksmai, reikalingi pašalinti Jus neigiamai veikiančias būsenas: jaučiuosi vieniša/vienišas, silpna sveikata, skauda galvą, pykina, sunku pasakyti „Ne”, negaliu mesti rūkyti, vartoti alkoholinius gėrimus ir t.t.

 Tobulėjimo Plano įgyvendinimas.

Kai Tobulėjimo Planas yra sudarytas, Jums belieka tik jį įgyvendinti. Jums pageidaujant į pagalba bus pasitelktas Globėjas, su kuriuo galėsite pasitarti ir gauti iš jo/jos paramą.

Psichologas taip pat padės Jums įgyvendinti Tobulėjimo Planą ir pasiekti, kad bendraujant su sutuoktiniu būtų pagarba, sutarimas, pastiprinantis bendravimas, atveriantis kelius į puikų seksualinį gyvenimą. Taip susikursite sau ir sukursite savo antrai pusei bei vaikams saugumo jausmą santykiuose.

 

Porų Psichologas Vilniuje Mykolas Truncė

Porų skyrybų psichologas internetu Vilniuje,

Konsultantas, Lektorius

Šeimų išsaugojimo ekspertas

Tel. +370 659 54009

El paštas: PoruPsichologas@gmail.com

Tapkite FB: Stipri šeima draugu ir sekite naujienas

Užsiprenumeruokite Mykolo Truncės YouTube kanalą ir pirmieji susipažinkite su mokomąja medžiaga apie savęs pagerinimą ir santykius

Užsiregistruokite mėnesiniam Stipri Šeima Naujienlaiškio gavimui  ir stiprinkite savo šeimą.