Skyrybos susijusios su dideliais pokyčiais, pasižymi dideliu nestabilumu, dideliu neaiškumu, nepatikimomis prognozėmis ir yra neeilinis įvykis mūsų gyvenime. Šiame gyvenimo tarpsnyje yra labai svarbus palaikymas ir patyrusio skyrybų psichologo patarimai, kuriuos čia pateikiu.

Psichologo patarimai

Patyrusio Porų santykių ir skyrybų psichologo Mykolo Truncės patarimai poroms ir individualiai.  Čia rasite pradinę informaciją, kuri padės Jums susigaudyti, kas vyksta Jūsų Santykiuose ir Jumyse, kad galėtumėte žengti sekantį žingsnį ir pagerinti savo savijautą.

Geri tarpusavio santykiai tarp vyro ir moters atsiranda, stiprėja ar silpnėja įtakojami  pirminio ir pamatinio sutuoktinių emocinio ryšio. Kai emocinis ryšys tarp vyro ir moters yra stiprus, juose gyvena stiprus meilės jausmas bei aistra, vedanti  abu link susiliejimo  į vieną. Jei dėl kokių nors priežasčių, emocinis ryšys silpnėja, silpnėja ir seksualinė trauka, o kartu silpnėja ir sutuoktinius siejantys saitai. Šiame svetainės puslapyje aprašyti  esminiai vyrų ir moterų tarpusavio skirtumai. Tuo pagrindu parengti  patarimai:

Psichologo patarimai poroms Mykolas Truncė

Psichologo patarimai poroms.

Toliau rasite Patarimus Poroms priklausomai nuo to, kokioje santykių stadijoje jie yra:

  • Kai pora jaučiasi nusivylusi vienas kitu,
  • Kai santykiuose dažni konfliktai
  • Kai pora svarsto – ar verta likti kartu?
  • Kai pora jau skiriasi

Skyrybos yra vienas sunkiausių mūsų gyvenimo įvykių. Jos paliečia visus: abu sutuoktinius, vaikus, tėvus, brolius seseris ir kitus artimuosius.  Skyrybos yra labai didelės permainos keičiant gyvenimo vieta, įpročius, patiriant finansinius sunkumus, pergyvenant nereikalingumo, atstūmimo, pažeminimo jausmus. Šiame svetainės puslapyje aprašytas skyrybų procesas ir kaip jis veikia mus. Pateikiami psichologo patarimai kaip išgyventi skyrybų procesą  pasirūpinant savo sveikata, finansais, atkuriant ir/ar sustiprinant santykius su artimais  žmonėmis. Pateikiami konkretūs ir veiksmingi pratimai, padedantys įveikti patiriamą stresą, kuris būna labai stiprus.

Specialus puslapis yra skirtas  tiems, kas jau skiriasi  –  Psichologo patarimai Kaip išgyventi skyrybas

Na, o jei reikia profesionalios, operatyvios pagalbos ir palaikymo, registruokitės į Psichologo konsultacija Kaip išgyventi skyrybas.

Bet kuriuo gyvenimo tarpsniu kiekvienas iš sutuoktinių neturi pamiršti  pasijuokti. Susipažinkite su juoko nauda  – Gydymas juoku

Jei esate sukaupę daug neigiamų emocijų, nuoskaudų, skausmo, pykčio, neteisybės, liūdesio, pasinaudokite – Emocijų Išmetimo Meditacija

Galiausiai bet kuriame gyvenimo tarpsnyje neužmirškite savo Psichinės sveikatos  – Investuokite į savo Psichinę sveikatą.

Jei norėtumėte išsiaiškint konkrečią savo situaciją, kuri, kaip suprantate yra unikali ir nepakartojama, registruokitės konsultacijai, užpildydami formą, esanči` žemiau.

Registracija konsultacijai Vilniuje ir internetu

    Jūsų vardas ir pavardė sąskaitai išrašyti (būtina)

    Jūsų telefono numeris informacijai patikslinti (būtina)

    Jūsų el. pašto adresas -PASITIKRINKITE ar parašytas teisingai! (būtina)

    Konsultacijos tema

    Jūsų žinutė: konsultuositės viena(-s) ar poroje (jei poroje, tai, koks antros pusės vardas), kokia tema, kada pageidautumėte konsultuotis: iki pietų, po pietų, po darbo, šeštadienį Ar atvyksite į vietą ar konsultuositės per nuotolį

    Informaciją Psichologo patarimai parengė

    Mykolas Truncė,

    Porų ir Skyrybų psichologas, konsultantas, lektorius, 

    Šeimų išsaugojimo ekspertas

    Tapkite FB: Stipri šeima draugu ir sekite naujienas

    Užsiprenumeruokite Mykolo Truncės YouTube kanalą ir pirmieji susipažinkite su mokomąja medžiaga apie savęs pagerinimą ir santykius

    Užsiregistruokite mėnesiniam Stipri Šeima Naujienlaiškio gavimui  ir stiprinkite savo šeimą.

    Psichologo konsultacija