Šiame puslapyje pateikta informacija yra papildanti puslapyje  Psichologo patarimai pateiktai informacijai.

55,7 proc. (2013) Išsituokusių pragyvena santuokoje virš 10 metų, tad tikiuosi, kad  psichologo patarimai poroms padės pagerinti tarpusavio santykius ir gyventi santarvėje ilgiau.

Psichologo patarimai poroms

Kad geriau suprastumėte patarimus, prašau pirma susipažinti su šeimos susikūrimo eiga straipsnyje Kas laiko sutuoktinius poroje?  Iš ten pateiktos informacijos jūs suprasite, jog geri tarpusavio santykiai atsiranda, stiprėja ar silpnėja įtakojami  pirminio ir pamatinio sutuoktinių emocinio ryšio. Kai emocinis ryšys tarp vyro ir moters yra stiprus, juose gyvena stiprus meilės jausmas bei aistra, vedanti  abu link susiliejimo  į vieną.  Jei dėl kokių nors priežasčių, emocinis ryšys silpnėja, silpnėja ir seksualinė trauka.  Jei pastebėsite, jog vienas kuris iš sutuoktinių pradėjo suktis nuo Jūsų, rimtai susirūpinkite ir imkitės skubių veiksmų, kad abu būtumėte atsisukę vienas į kitą  veidu.  Jei to nepasieksite, po kurio laiko išsiskirsite, kaip jūroje išsiskiria laivai. Kaip turime bendrauti ir elgtis su sutuoktiniu, kad ji/jis nenusisuktų nuo mūsų?

Kartais žmona ir vyras susipyksta visai nekaltose situacijose. Žmona nuoširdžiai sako vyrui  norėdama jam gero ir nesupranta, kodėl tas vyras taip pasiunta.  Susipažinkite su šios temos nagrinėjimu straipsnyje  Kodėl mes nesusikalbame?

Mes nesusikalbame, nes, nors ir žinome, bet nesuvokiame, kad iš esmės vyrai ir moterys yra skirtingi. Nesuvokdami, kad priešinga lytis yra skirtinga, mes bendraujame su ja, kaip su savo lyties atstovu. Bendraudami su kitos lyties atstovu, kaip su savo, neįvertiname skirtingumų.  O nemokėjimas bendrauti su priešinga lytimi: įžeidimai ir vienas kito nesupratimas veda prie prastėjančių santykių poroje ir Centrinės problemos:Negalėjome susikalbėti bei Galutinės nepageidaujamos pasekmės – Skyrybos.

Susipažinkite su psichologo patarimai Vyrams, kaip kalbėti su Moterimis ir

Kaip Vyrai turi kalbėti su Moterimis

Kaip Vyrai turi kalbėti su Moterimis

psichologo patarimai Moterims, kaip  kalbėti su Vyrais.

Kaip Moterys turi kalbėti su Vyrais

Kaip Moterys turi kalbėti su Vyrais

Tikiuosi, kad psichologo patarimai poroms bus naudingi ir vyrams, ir  moterims, nes pagerins jų  bendravimą taip sustiprindami jų tarpusavio pagarbą bei emocinį ryšį.

 

Jei norėtumėte išsiaiškinti, kodėl tarp judviejų nėra stipraus ir traukiančio emocinio ryšio, kodėl jūs nesate atsisukę vienas į kitą veidu, registruokitės konsultacijai, paspausdami paveiksliuką, esantį žemiau.

Registracija konsultacijai

Atverk duris į šviesesnį gyvenimą

 

Mykolas Truncė

Skyrybų psichologas

Psichologo konsultacija

Jei šie psichologo patarimai poroms Jums padėjo ir,

jei Jūs manote, kad psichologo patarimai poroms gali padėti ir kitiems žmonėms ir,

jei Jūs vertinate mūsų skirtą laiką,  įdėtą darbą,  investuotas lėšas į tai, kad psichologo patarimai  poroms būtų pasiekiami Jums ir kitiems žmonėms, esantiems ieškojimų kelyje, 

Paspauskite „Patinka”, pasidalinkite psichologo patarimai poroms su kitais žmonėmis ar tiesiog paremkite mūsų pastangas pervesdami bet kokią, Jums priimtiną, sumą į VšĮ Pažangūs sprendimai sąskaitą Nr.  LT 89 7300 0101 2092 4571, AB „Swedbank“.

VšĮ Pažangūs sprendimai turi paramos gavėjo statusą.