Palaikymo grupė internetu skirta žmonėms, kurie kelia sau klausimus: Kaip išgyventi skyrybas? Kaip išgyventi santykių krizę? Su kuo  pabendrauti? Su kuo pasitarti tokiu svarbiu gyvenime momentu? Ką padaryti, kad atgauti Vidinę Ramybę ir Pasitikėjimą? Kaip pasikeisti?  Kur gauti palaikymą?

Tokie klausimai kyla žmonėms, kurie patiria santykių ar skyrybų krizę, kurie ieško palaikymo po skyrybų.  Ypatingai tai svarbu žmonėms, kurie  yra išvykę  iš Lietuvos, kurie gyvena svetimoje aplinkoje, kitoje kultūrinėje terpėje ir neturi artimų žmonių.

Palaikymo grupė internetu

Skyrybos pažeidžia  besiskiriančių Santykių saugumą.  Anksčiau buvę artimiausi  žmonės, be kurių neįsivaizdavome savo  laimingo gyvenimo,  tampa priešiški, nemalonūs   ir atstumiantys.  Kai kuriais atvejais, patiriant santykių krizę ar skiriantis atrodo, kad žemė slysta iš po kojų ir mes nugarmėsime į nežinią.  Pasijaučiame esą atstumti ir nereikalingi. Kyla nerimas, baimė. Kyla gėdos, kaltės, pykčio jausmai.  Mažėja mūsų savivertė, pasitikėjimas savimi.  Visa tai vyksta didžiulėje nežinioje. Nežinome, kaip išsirutulios santykiai, ar pavyks išsaugoti šeimą, art teks skirtis, kas bus su manimi, kas bus su vaikais?  Kyla neaiškumas. Kyla nepasitikėjimas savo jėgomis, nepasitikėjimas tuo, ką darai.  Kyla klausimai: ar aš teisingai darau, ar man pavyks, ar pasieksiu tai, ko siekiu, ar man užteks jėgų? Jei norite rasti atsakymus į šiuos klausimus ir gauti palaikymą, registruokitės į Palaikymo grupę internetu.

Šiuo gyvenimo tarpsniu  yra labai svarbi pagalbą, kurią mums gali suteikti psichologas ar Palaikymo grupė internetu. Visi, kurie yra nutolę nuo Vilniaus  ar emigravę,  gali pasinaudoti Palaikymo grupė internetu.  Šiuolaikinės technologijos atveria mums galimybes bendrauti Skype, Zoom ar kitokiomis priemonėmis.

Kaip vyksta Palaikymo grupė internetu?

Palaikymo grupės paskirtis –suteikti psichologinę ir emocinę pagalbą patekusiems į santykių krizę, atstatyti jų pasitikėjimą bei vidines galias, padėti jiems įveikti tas Problemas, su kuriomis jie susidūrė tam, kad jie ateityje būtų pasirengę tolimesniam sėkmingam, savarankiškam gyvenimui.

Trukmė – 4 susitikimai. Palaikymo grupė renkama kas mėnesį, pradedant I-mą mėnesio savaitę ir  yra terminuota – 4 susitikimams, kurie vyksta vieną kartą per savaitę. Vieno Palaikymo grupės susitikimo trukmė – 2 ak. val. arba 1,5 val.

Susitikimai vyksta antradieniais nuo 18:30 val. iki 20:00 val.

Jei šio palaikymo laikotarpio neužtektų, grupės dalyvis gali tęsti dalyvavimą Palaikymo grupėje su sekančiu srautu.

Dalyvių skaičius ribojamas iki 6-8.

Palaikymo grupė internetu užsiėmimai vykdomi per Zoom platformą.

Palaikymo grupė internetu. Sutikimų temos:

Palaikymo grupės internetu dalyviai turi pasirengti savęs sustiprinimui per palaikymo grupių susitikimus. Tam jie iš anksto užpildo ir atsiunčia psichologui klausimynus, kurie padeda greičiau ir geriau susivokti, KUR yra žmogus ir KĄ jam reikės padaryti, kad atgauti pasitikėjimą ir Vidinę Ramybę šiuo sunkiu jam laikotarpiu.  Žemiau pateikiu svarbiausias pasirengimo ir visų keturių susitikimų temas.

Dalyvauti Palaikymo grupėje galite neišeidami iš namų, iš automobilio ir kitos, Jums patogios vietos.

Dalyvavimo viename Palaikymo grupės internetu susitikime kaina – 14 Eurų.

Dalyvavimo visuose keturiuose Palaikymo grupės internetu susitikimuose, kaina – 48 Eurai.

Pinigai už dalyvavimą Palaikymo grupėje mokami iš anksto.

Nuolaida: Vienišiems tėvams ar auginantiems 3 ir daugiau vaikų – 10 proc.

Suteikiama Pinigų Grąžinimo garantija, t.y. jei nepatiks ar netiks – pinigai už sekančius grupės susitikimus bus gražinami.

Esantys finansinėje krizėje gali atsilyginti už dalyvavimą Palaikymo grupėje savo darbu.

Palaikymo grupės internetu  vedantieji: porų psichologas Mykolas Truncė arba psichologė Simona Jonkienė.

Palaikymo grupės internetu Rezultatai

Turėdami kolegos, grupės ir psichologo palaikymą ir gavę reikalingas žinias  įgauname aiškumą. Tai leidžia mums pasirengti asmeninį Tobulėjimo planą ir pradėti pokyčius, kurie atneša mums Vidinę Ramybę.

Palaikymo grupė internetu Registracija

Palaikymo grupė internetu:

  • tai bendrakeleivių, išgyvenančių  santykių krizę  ir/ar jau išsiskyrusių bei norinčių patobulėti  ir susikurti laimingą gyvenimą, grupė.
  • tai vieta, kur galima rasti sau artimų žmonių.
  •  tai  vieta, kur gali pasisemti jėgų, gauti palaikymą ir drąsos žengti žingsnius.
  •  tai  vieta, kur gali  būti saugi(-us) ir suprasta(-s).
  •  tai  vieta, kur  gali įveikti savo nerimą ir padidinti pasitikėjimą savimi.

Registruokis ir prisijunk prie Palaikymo grupės internetu.

Dėmesio: Informacija apie Jus renkama tik tam laikotarpiui, kol vyks Palaikymo grupė internetu. Vėliau ji bus sunaikinta.  Su visa mūsų duomenų apsaugos politika susipažinti galite ČIA.

 

Informaciją parengė

Mykolas Truncė,

Porų santykių ir skyrybų psichologas, konsultantas, lektorius,

Šeimų išsaugojimo ekspertas

Jums taip pat gali būti naudinga informacija straipsniuose:

Palaikymo grupė

Po skyrybų

Psichologo konsultacija internetu