Svetainės puslapis Seminaras poroms pristato Sutuoktinių parengimo laimingai santuokai programą „Stipri šeima”

Seminaras poroms skirtas sutuoktiniams bei gyvenantiems susidėjus ir norintiems  sukurti ar atkurti darnius santykius, pagarbą, pasitikėjimą, artumą ir saugumo jausmą poroje.

Skyrybų mastas  atskleidžia mūsų netinkamą požiūrį į sutuoktinį, į santuoką bei nemokėjimą bendrauti, kaip lygiaverčiams partneriams.

Norint sukurti lygiavertę, pastiprinančią ir darnią partnerystę, reikia suformuoti tinkamą požiūrį į santuoką, į sutuoktinį bei išlavinti gebėjimus bendrauti, sutarti, pasitenkinti seksualiai, valdyti šeimos pajamas bei turtą, pasidalinti atsakomybėmis, susitarti dėl bendro šeimos tikslo bei bendro gyvenimo kartu taisyklių. Visiems šiems gebėjimams formuoti ir parengti  7 seminarai poroms.  Juose galima dalyvauti ir vienam, tačiau geriau, greičiau ir veiksmingiau bus, jei seminare dalyvaus abu.

Sutuoktinių tarpusavio bendravimo kokybė ir santykiai priklauso nuo to, kokie jie turi požiūrį ir kokius turi gebėjimus spręsti problemas. Žemiau pateikiamame piešinyje parodomi būtini gebėjimai  geriems santykiams suformuoti.

Seminaras poroms

Seminaras poroms

Įsižeidimai ir vienas kito įžeidimai bendraujant tarpusavyje pagal Paklusimo modelį sukelia  nepasitenkinimą, žeidžia mūsų širdis, atstumia vieną nuo kito. Toks atstūmimas, pasak statistikų, baigiasi skyrybomis vidutiniškai per 13,5 metų. Žemiau pristatomi Pastiprinimo modeliu grįsti seminarai poroms, kuriuose formuojami lygiateisio ir partneriško bendravimo įgūdžiai.

Seminaras poroms Nr.1  „Kaip sukurti darnius santykius poroje ir kaip juos išlaikyti ir skirtas suformuoti gebėjimus sutuoktiniams bendrauti tarpusavyje pastiprinančiai, neįžeidžiant.

Nesupratimas savo ir antros pusės tikrųjų elgesio paskatų ir poreikių veda prie prieštaravimų, ginčių, konfliktų, kurių galima būtų išvengti, jei mokėtume sutarti.

Seminaras poroms Nr. 2 „Kaip sutarti poroje surandant „Win-Win” sprendimus ir skirtas suformuoti mūsų gebėjimams suprasti, kodėl aš noriu to, kodėl antroji pusė nori ano ir surasti abiems priimtiną sprendimą.

Irzlumas, bloga nuotaika, nervingumas, pyktis, nuovargis gali būti seksualinio nepasitentekinimo pasekmės, dėl kurių tarpusavio santykiai dar labiau prastėja ir gali baigtis skyrybomis.

Seminaras poroms Nr. 3 „Kaip sustiprinti intymų ryšį poroje” skirtas atskleisti Vakarietiško sekso (kurio mes išmokstame žiūrėdami filmukus ar skaitydami straipsnius internetu) netinkamumą  abiejų seksualiniam pasitenkinimui pasiekti.  Seminare įvairių pratimų ir meditacijų pagalba abiems sutuoktiniams suformuojami gebėjimai susijungti į vieną mylėjimosi metu.

Nežinojimas savo ir vaikų vystymąsi įtakojančių veiksnių poveikio, veda prie neteisingo, žalojančio vaikų auklėjimo. Nežinojimas, kaip pastebėti ir išlavinti vaikų talentą užkertą kelią sėkmingam vaiko įsitvirtinimui gyvenime.

Seminaras poroms Nr. 4 Kaip sutarti dėl vaikų auklėjimo  skirtas supažindinti su svarbiausiomis vaiko raidos stadijomis, tėvų poveikio pasekmėms bei kaip pastebėti ir išlavinti vaikų talentus, kaip juos parengti sėkmingam savarankiškam gyvenimui.

Nesutarimai finansų valdymo srityje yra vieni iš dažniausiai pasitaikančių nesutarimų tarp sutuoktinių. Labai dažnas reiškinys, kai sutuoktiniai savo uždirbtas pajamas apskaito atskirai bei jomis disponuoja savo nuožiūra. Tai tinka gyvenant atskirai. Tačiau gyvenant kartu, būtina suformuoti teisingą požiūrį į abiejų sutuoktinių pajamas bei disponavimą jomis.

Seminaras poroms Nr. 5 „Šeimos pajamų ir turto valdymasyra   skirtas suvienodinti bei suformuoti tinkamam požiūriui ir  gebėjimams valdyti sutuoktinių pajamas, disponuoti turimu turtu taip, kad šeima turėtų Finansinę apsaugą ir būtų saugi.

Daugelis šeimų neturi bendro tikslo. Dėl to, sutuoktiniai nėra tokie lankstūs bendraujant, derantis, prisiimant įsipareigojimus. Ir priešingai, Bendro Šeimos Tikslo turėjimas padeda sutuoktiniams būti lankstesniems, surasti kitų, nestandartinių sprendimų, kurie spręstų iškilusius nesutarimus.

Seminaras poroms Nr. 6 „Bendras Šeimos Tikslas ir Vizijayra   skirtas suformuoti sutuoktiniams gebėjimus sukonkretinti bendrą šeimos tikslą kiekvienoje iš trijų svarbiausių saugumo sričių: Sveikatos, Santykių, Finansų. Šiame seminare taip pat numatoma strategija, kaip sutuoktiniai padės vienas kitam sukurti didelę pridedamą vertę bei sudarys sąlygas užauginti sėkmingam savarankiškam gyvenimui pasirengusius vaikus.

Daugelio sutuoktinių nesutarimų kyla dėl to, kad jie nėra susitarę dėl bendro gyvenimo taisyklių. Tada, kiekvienas jų skirtingai traktuoja, kaip pvz. turi būti atliktas vienas ar kitas darbas, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Dėl to kyla nepasitenkinimas, atsiranda įžeidimai, pyktis, nekalbadieniai ir t.t.

Seminaras poroms Nr. 7 „Gyvenimo kartu taisyklės. Kaip sukurti ir laikytis”  yra skirtas suvienodinti abiejų sutuoktinių matymą į visus svarbiausius bendro gyvenimo aspektus, pradedant nuo buvimo kartu iki elgesio būnant atskirai.

Kiekvienas seminaras poroms yra organizuojamas atskirai ir daugelį atveju trunka apie 4 ak. val.

Sužinoti daugiau apie seminarus poroms pagal kiekvieną temą galite paspaudę seminaro pavadinimą.

 Seminaras poroms tvarkaraštis  2024 metams

Seminaro Nr. ir pavadinimas

Datos

Nr.1  „Kaip sukurti darnius santykius poroje ir kaip juos išlaikyti  rugsėjo 21 d. 
Nr. 2 „Kaip sutarti poroje surandant „Win-Win” sprendimus balandžio 13 d., 
Nr. 3 „Kaip sustiprinti intymų ryšį poroje gegužės 11,12 dienomis Palangoje 
Nr. 4 „Kaip sutarti dėl vaikų auklėjimo
birželio 8 d., 15 d. 
Nr. 5 „Šeimos pajamų ir turto valdymas spalio 19 d. 
Nr. 6 „Bendras Šeimos Tikslas ir Vizija  Vasario 28 d. – Balandžio 10 d. 
Nr. 7 „Gyvenimo kartu taisyklės. Kaip sukurti ir laikytis Vasario 28 d. – Balandžio 10 d. 

Seminarai asmeniniam augimui:

Streso įvaldymo seminaras Gebėjimų užtikrinti optimalią fizinę ir psichinę sveikatą  ugdymas“. Vyks: data derinama

Pykčio įvaldymo seminaras Pykčio įvaldymas Vidinei Ramybei ir Santykiams gerinti”Vyks: data derinama

Nelaukite seminarų, o pradėkite savarankiškai kurti saugią erdvę poroje ir sustiprinkite savo šeimą įsigiję mokomąsias programas:

 1.  Seminaro poroms Nr 6 Bendri Šeimos Tikslai ir Vizija Vaizdo įrašas su mokomąją medžiaga ir užduotimisMokomosios medžiagos tikslai:
  1. Susitarti dėl santykių Vertybinio Pagrindo (Bendro gyvenimo Principų, Bendrų Šeimos Vertybių ir Pastiprinančio bendravimo Prielaidų)
  2. Susitarti dėl Bendrų Šeimos Tikslų
  3. Vizualizuoti savo Svajonių Šeimą.
 2. Savarankiško mokymosi  spręsti dilemas ir konfliktus Abipusio laimėjimo būdu medžiaga.  Mokomosios medžiagos tikslai:
  1. Susipažinti su Apribojimų teorijos Mąstymo įrankiais.
  2. Išmokti spręsti Dilemas ir tarpusavio konfliktus Abipusio laimėjimo būdu (angl. Win-Win).
  3. Išspręsti visus tarpusavio konfliktus, kad gyventumėte Santarvėje.
 3. Video įrašas su užduotimis Seminaro poroms Nr. 1Kaip atkurti ir išlaikyti darnius santykius poroje?”  su mokomąją medžiaga ir užduotimis.  Mokomosios medžiagos tikslai: 
  1. Susipažinti su tuo, kaip paskutinį milijonų metų formavosi  Vyras ir Moteris.
  2. Įsivertinti, kiek kiekvienas iš judviejų turi  moteriškų ir kiek vyriškų savybių
  3. Nusistatyti, kuo vienas ir kitas esate unikalūs , kad tai galėtumėte įvertinti tarpusavio bendravime.
  4. Išmokti bendrauti taikiai įvertinant lyčių skirtumą ir unikalumą.

Seminaras poroms: Registracija į seminarą poroms

Informaciją puslapiui Seminaras poroms parengė

Mykolas Truncė,

Šeimos santykių ir skyrybų psichologas, konsultantas, lektorius

Šeimų išsaugojimo ekspertas

8 659 54009, PoruPsichologas@gmail.com

Tapkite FB „Stipri Šeima“ draugu ir pirmieji gaukite naujienas apie šeimos stiprinimą

Užsiprenumeruokite Mykolo Truncės YouTube kanalą ir pirmieji susipažinkite su mokomąja medžiaga apie save ir santykius

2 komentarai

 1. Šiame seminare gavau labai daug žinių apie vyrų ir moterų požiūrio į konkrečias situacijas skirtumus.

 2. Seminare atrodo, kad viską žinojau, bet bendras vaizdas išvertė iš koto. Nesitikėjau, kad vyrai ir moterys tokie skirtingi, jeigu būčiau seminare apsilankiusi anksčiau, būčiau nepridariusi klaidų, kurios man iki pat seminaro nedavė ramybės. Galvojau, „na kaip jis gali nesuprasti, juk tai akivaizdu”. Labai rekomenduoju dalyvauti ir atrasti tikrą santykių su priešinga lytimi žavesį.

Comments are closed.