Šeimos psichologas  Mykolas Truncė Vilniuje internetu poroms, išgyvenančioms santykių krizę, norinčioms išsaugoti šeimą, sukurti darnius santykius ir laimingą gyvenimą kartu.

Porų santykių ir skyrybų psichologas Mykolas Truncė: Kvalifikacija

Psichologas Mykolas Truncė

Porų santykių ir skyrybų psichologas Mykolas Truncė

Gimiau 1954 m.  Andragogas – praktikas (2007), Psichologas (2009), sertifikuotas Vadybos konsultantas (CMC, 2011), „TOC for education“ treneris (2012). Juoko jogos instruktorius (2013).  2006-2007 metais mokiausiu Maskvos Integruotos procesinės terapijos institute pagal programą “Darbas su šoką ir vystymosi traumą patyrusiais klientais“, o 2013 metais – “Darbas su krizėmis į kūną orientuotoje psichoterapijoje“.

Apie mane ir mano veiklą galite detaliau susipažinti peržiūrėję 2016-03-23 dienos LRT laidą Gyvenimas. Taip pat ir LNK bei TV3.

Gilinuosi į bendravimą tarp lyčių, asmeninių pokyčių valdymą, todėl šiuo metu studijuoju Apribojimų teoriją (angl. TOC – Theory of Constraint), prieštaravimų ir konfliktų valdymą, Šakninės problemos, sukuriančios nepageidaujamas pasekmes sutuoktinių gyvenime, nustatymą  ir šių įrankių taikymo galimybes sutuoktinių bendravimo kokybei pagerinti.

Bendradarbiaudamas su kitais psichologais parengiau neformaliojo suaugusio mokymosi modulį “Psichologinė pagalba” kurį knygos pavidalu 2013 metais išleido Ugdymo plėtotės centras prie Švietimo ir mokslo ministerijos. Knyga skirta bendrosioms suaugusiųjų kompetencijoms psichologinio raštingumo srityje, ugdyti.

Vykdydamas švietėjišką veiklą, kaip šeimos santykių psichologas:

Dalyvauju radijo stočių: Žinių radijas, Laisvoji banga, Pūko radijas, Ekstra FM laidose, LNK Yra kaip Yra, 2016-02-10), LRT televizijų laidose.

Kaip psichologas rašau straipsnius:

į portalus: Psichika, Delfi, Lrytas, 15 min.

Į respublikinius bei regioninius leidinius: Bernardinai, Aš ir Psichologija, Edita, Kauno diena, Laima, Lietuvos žinios, Mažylis, Moteris, Respublika, Savaitė, Vestuvių partneris, Universiteto žurnalistas, Valstiečių laikraštis…

Naujienų portale Delfi paskelbtas straipsnis  „Darnos šeimoje pagrindas – Emocinio ryšio tarp Vyro ir Žmonos stiprinimas”, irKiek kainuoja skyrybos Lietuvai, ir: 6 įsitikinimai, pamažu ir užtikrintai nužudantys santuoką. Visi Mykolo Truncės straipsniai apie santykius.

Psichologas Mykolas Truncė: Asmeninė patirtis.

2006 metais, kai svarsčiau dilemą Skirtis – Nesiskirti, supratau, kad man trūksta žinių, kad suprasčiau, kodėl gyvenimas man duoda trečią pamoką. Kad atsakyti į šį klausimą, nusprendžiau mokytis psichologijos. Įstojau į VU ir 2009 metais sėkmingai baigiau bakalauro studijas. Studijavau siekdamas praktinės naudos sau:

 • Išsinagrinėjau savo elgesio paskatas ir supratau, kodėl elgiuosi taip, o ne kitaip;
 • Supratau, kas „gadina” mano laimę santykių srityje;
 • „Patobulinau” save smarkiai sumažindamas Nuoskaudas, Pyktį, Gėdą, Kaltę, įveikdamas Baimes, sustiprindamas savo Savivertę ir Pasitikėjimą;
 • Išmokau mokytis iš gyvenimo pamokų, tobulėti. Sustiprėjau, įgavau vidinę ramybę ir pradėjau gyventi „Vis geriau ir geriau“:
 • Pakeičiau savo nuostatas į moteris, santuoką, gyvenimo pamokas ir pradėjau naują šeimyninį gyvenimą būdamas 54 metų amžiaus;
 • Sukūriau darnią, ilgalaikę, pastiprinančią partnerystę, kurios vaisiais dabar mėgaujuosi daugiau, kaip 14 metų.

Kaip psichologas turiu sukaupęs didelę skyrybų bei santykių išsaugojimo patirtį. Prie to pridėjęs Strategiją, Vadybą, Projektų valdymą, Apribojimų teoriją, Koučingą sukūriau metodiką, kuri leidžią bet kuriam norinčiam pasikeisti taip, kad jo/jos santykiai su sutuoktinių taptų darnūs, pastiprinantys, o jis/ji jaustųsi saugūs ir laimingi.

Porų santykių ir skyrybų psichologas Mykolas Truncė: Sukurti produktai individams ir poroms.

Programos:

 1. Pažink save
 2. Tapk Savo Gyvenimo Valdove(-u)

Seminarai individams:

 1. Kaip suvaldyti Stresą,
 2. Kaip suvaldyti Pyktį.

Seminarai poroms:

 1. Kaip sukurti darnius santykius poroje,
 2. Kaip spręsti konfliktus Abipusio laimėjimo būdu,
 3. Kaip padidinti Intymią trauką,
 4. Kaip sutarti dėl vaikų užimtumo ir ugdymo,
 5. Kaip sutarti dėl Pajamų ir Turto valdymo,
 6. Kaip sutarti dėl Bendrų Gyvenimo Tikslų,
 7. Kaip sutarti dėl bendro gyvenimo Taisyklių.

Kaip porų santykių psichologas, siekiu surinkti kuo objektyvesnę informaciją apie klientą. Tam esu sukūręs testus (Patiriamo streso, Išgyvenamo Pykčio, Vertybių atrankos, Sutuoktinio poveikio…), padedančius besikreipiančiam gauti daugiau ir kryptingos informacijos apie save ir santykius.

KODĖL 

Atkurti santykių darną ir išsaugoti šeimą

geriausiai gali atlikti  Mykolas Truncė?

 • Mykolo specializacija – Savęs Pažinimas ir Įvaldymas Vidinei Ramybei ir Darniems Santykiams pasiekti. Tam jis:
  • konsultuoja sutuoktinius individualiai bei poroje,
  • kuria ir veda seminarus apie Streso, Pykčio valdymą bei Santykius.
 • Mykolo patirtis – 14+ metų aktyvių porų ir/ar asmeninių konsultacijų. Yra pakonsultavęs daugiau, kaip 500 porų ir 1200 sutuoktinių, patekusių į santykių krizę ar net skyrybas. Padėjo atgauti Vidinę Ramybę bei atkurti Darnius Santykius.  Su Sėkmės istorijomis galite susipažinti nuorodoje. Visi Atsiliepimai apie individualių ir porų konsultacijų poveikį nuorodoje.
 • Mykolas asmeniškai viską yra pritaikęs sau ir savo sėkmingiems santykiams.
 • Psichologo konsultacijos vykdomos remiantis konsultacinių paslaugų standartu LST EN 16114.
 • Mykolas turi Dievo dovaną – Sudėtingus dalykus paaiškinti parastai ir aiškiai.

PSICHOLOGAS MYKOLAS TRUNCĖ, ATSILIEPIMAI:

Ačiū, Mykolai.

Jūs man labai padėjote ir padedate. Sunku išsakyti dėkingumą. Juk, buvote kantriai šalia tokį ilgą ir sunkų gyvenimo periodą.

Nerijus

 

Ačiū, Mykolai. Matau, kad Jūs iš tiesų geras specialistas. Išėjęs iš Jūsų jaučiuosi geriau ir daugiau save suprantantis.

Su nekantrumu laukiu kitų mūsų susitikimų.

Pagarbiai, Andrius

 

Ačiū Jums už Jūsų nuoširdumą, ir skiriamą laiką. Mažai tokių psichologų yra, kurie skirtų dar papildomai laiko. Jūs išskirtinis Mykolai Ir Dievas  Jums už tai padeda.  

Ačiū didžiausias už palaikymą, Rita

 

Nėra abejonės, kad būtent Jūs sustabdėt ir neleidot įkrist į beviltiškumo liūną. Nežinia kodėl, intuityviai ieškodama pagalbos parašiau būtent Jums…Jūsų padedama atsistojau ir pradėjau žengt žingsnius laimingo gyvenimo link…Ačiū Jums labai.

Geros dienos, Jūratė

Sužinokite daugiau apie klientų sėkmės istorijas po psichologo Mykolo Truncės konsultacijų:

Informaciją puslapiui Psichologas parengė

Mykolas Truncė,

Porų ir Skyrybų psichologas, konsultantas, lektorius, 

Šeimų išsaugojimo ekspertas

Tapkite FB: Stipri šeima draugu ir sekite naujienas

Užsiprenumeruokite Mykolo Truncės YouTube kanalą ir pirmieji susipažinkite su mokomąja medžiaga apie savęs pagerinimą ir santykius

Užsiregistruokite mėnesiniam Stipri Šeima Naujienlaiškio gavimui  ir stiprinkite savo šeimą.