Šiame puslapyje detaliau aprašoma Skyrybų ir Porų Santykių Psichologo konsultacija puslapyje paminėta  psichologo konsultacija internetu ir atskleidžiami jos ypatumai.

Daugiau, nei 700 tūkstančių Lietuvos gyventojų paliko savo gimtą šalį ir yra išvykę svetur. Emigrantų yra Didžiojoje Britanijoje, Norvegijoje, Olandijoje, Airijoje, Rusijoje ir kitose pasaulio šalyse.  Daugelis jų išvyko „laimės ieškoti”, tikėdamiesi, jog finansinis stabilumas tai gali suteikti.  Didesnei emigrantų daliai šis lūkestis išsipildė ir jie per dieną  uždirba daugiau, nei Lietuvoje. Uždirbdami daugiau, jie gali sau leisti materialiai gyventi  geriau.  Didesnės pajamos emigrantams užtikrina didesnį finansinį saugumą, tad šioje srityje jie jaučiasi tvirčiau.

Išvykdami iš gimtinės emigrantai  atitolsta nuo  artimųjų, giminaičių, draugų ir taip susilpnina savo saugumą Santykių srityje. Šiuolaikinės technologijos sudaro galimybes bendrauti su namiškiais internetu,  bet internetu mamos neapkabinsi…  Dėl didelių išorinių problemų, susijusių su įsidarbinimu, gyvenamo ploto, vaikų lavinimo  ir dėl retesnio bendravimo  su artimaisiais, ir dėl bendravimo internetu, sumažėjęs saugumas santykių srityje sutelkia sutuoktinius  į darnesnę šeimą.  Tačiau, jei išorinės problemos sunkiai sprendžiasi, o spaudimas apmokėti sąskaitas auga, tarp sutuoktinių atsiranda įtampa, konfliktai ir rietenos, kenkiančios  tiek abiejų santykiams, tiek abiejų sveikatai.  Sumažėjusi galimybė bendrauti su panašiais pagal kultūrą ir vertybes žmonėmis, įtakoja, kad jie daugiau laiko praleidžia kartu. O buvimas kartu ilgą laiką didiną jautrumą ir mažina pakantumą kitam.  Tai tampa dar vienu nesutarimų ir konfliktų šaltiniu. Visos šios jėgos įtakoja į tai, kad sutuoktiniai pradeda tolti vienas nuo kito ir, jei problema nėra sprendžiama, ateina metas skyryboms.  Kaip jau suprantate, neturint šalia artimųjų ir skiriantis su artimiausiu žmogumi – sutuoktiniu, prarandamas saugumas. Labai sustiprėja nesaugumo jausmas santykių srityje.  Kartu su sudėtingomis išorinėmis problemomis skiriantis sumažėja saugumas santykių ir, žinoma, finansų srityse.  Užtęsus skyrybų klausimą įtampa ir stresas gali sukelti ir sveikatos sutrikimus.  Skirtis Lietuvoje yra sunku, tačiau skirtis užsienyje – dar sunkiau.  Tokiam atvejui geriausia nedelsti ir pasinaudoti kvalifikuoto ir patyrusio skyrybų psichologo konsultacija internetu.

Skyrybų ir Porų Santykių Psichologo konsultacija internetu

Konsultuokitės internetu neišeidami iš namų per Skype

Psichologo konsultacija internetu

Skyrybų ir Porų Santykių Psichologo konsultacija internetu yra tinkama skyrybų problemos sprendimui, nes galima komunikuoti interaktyviai ir pasitikslinti reikiamą informaciją.  Šis komunikavimo būdas sudaro šiek tiek keblumų, kai reikia klientui parodyti konsultacijos metu identifikuotus ryšius tarp priežasčių – pasekmių bei schemas. Taip pat, turiu pažymėti, kad dėl komunikavimo internetu ypatumų, pati konsultacija trunka šiek tiek ilgiau.

Skyrybų ir Porų santykių Psichologo konsultacija internetu galima sekančiomis temomis:

Skaitykite detaliau apie skyrybų ir porų santykių psichologo konsultaciją ir jos teikimo sąlygas, susipažinkite su  Atsiliepimai ir registruokitės konsultacijai, paspausdami ant paveiksliuko žemiau.

Registracija konsultacijai

Atverk duris į šviesesnį gyvenimą

 

Informaciją į puslapį skyrybų ir porų santykių Psichologo konsultacija internetu parengė

Mykolas Truncė,

Skyrybų ir Porų Santykių psichologas,

Šeimų išsaugojimo specialistas