Kaip išgyventi? Su kuo  pabendrauti? Su kuo pasitarti tokiu svarbiu gyvenime momentu? Kaip pasikeisti?  Kur gauti palaikymą?

Tokie klausimai kyla žmonėms, kurie patiria skyrybų krizę, kurie ieško palaikymo po skyrybų.  Ypatingai tai svarbu žmonėms, kurie  yra išvykę  iš Lietuvos, kurie gyvena svetimoje aplinkoje, kitoje kultūrinėje terpėje ir neturi artimų žmonių.

Palaikymo grupė internetu

Skyrybos pažeidžia  besiskiriančių Santykių saugumą.  Anksčiau buvę artimiausi  žmonės, be kurių neįsivaizdavome savo  laimingo gyvenimo,  tampa priešiški, nemalonūs   ir atstumiantys.  Kai kuriais atvejais, patiriant santykių krizę ar skiriantis atrodo, kad žemė slysta iš po kojų ir mes nugarmėsime į nežinią.  Pasijaučiame esą atstumti. Kyla nerimas, baimė. Kyla kaltės, pykčio jausmai.  Mažėja mūsų savivertė, pasitikėjimas savimi.  Visa tai vyksta didžiulėje nežinioje. Nežinome, kaip išsirutulios santykiai, ar pavyks išsaugoti šeimą, art teks skirtis, kas bus su manimi, kas bus su vaikais? Atsakymus į visus šiuos ir kitus klausimus galima gauti pasinaudojus Psichologo konsultacija internetu.  Kai atsakymai žinomi ir aišku, ką, į ką ir kaip reikia pasikeisti, kad galėtum sukurti Laimingą gyvenimą, prasideda kitas labai svarbus etapas – pokyčių, arba tobulėjimo etapas.   Žinoma  gyvenimo taisyklė, kad „Jei Šiandien viską  darysi taip pat, kaip Vakar, tai Rytoj turėsi tą patį, ką turi Šiandien“. Taigi, raktas į Laimingą gyvenimą  yra savęs patobulinimas Šiandien.

Turėdami asmeninį Tobulėjimo planą galime pradėti pokyčius. Tačiau darbų  tobulėjimo plane yra daug. Be to, šiuo keliu  dar niekada nebuvo  eita.  Kyla neaiškumas. Kyla nepasitikėjimas savo jėgomis, nepasitikėjimas tuo, ką darai.  Kyla klausimai: ar aš teisingai darau, ar man pavyks, ar pasieksiu tai, ko siekiu, ar man užteks jėgų?

Šiuo gyvenimo tarpsniu  yra labai svarbi pagalbą, kurią mums gali suteikti psichologas internetu. Tačiau ypatingai padėtų ir kiti žmonės, kurie jau yra nuėję ar einantys šiuo tobulėjimo keliu.  Tiems, kurie gyvena Vilniuje, tokia galimybė yra sudaroma  organizuojant reguliarius savaitinius susitikimus su žmonėmis Palaikymo grupėje .  O tie, kurie yra nutolę nuo Vilniaus  ar emigravę,  gali pasinaudoti Palaikymo grupe internetu.  Šiuolaikinės technologijos atveria mums galimybes bendrauti Skype ar kitokiomis priemonėmis.

Palaikymo grupe internetu

Palaikymo grupė internetu

Palaikymo grupė internetu,  tai bendrakeleivių, išgyvenančių  santykių krizę  ir/ar jau išsiskyrusių bei norinčių patobulėti  ir susikurti laimingą gyvenimą, grupė.

Palaikymo grupė internetu ypatinga tuo, kad tarpusavio bendravimas vyksta  Skype pagalba. Toks bendravimo būdas apriboja  grupės narių skaičių, kuris gali būti nuo 2 iki 4.  Bendravimo trukmė gali svyruoti nuo 1,5 val. iki 2 val.

Palaikymo grupė internetu  turi tuos pačius tikslus, kaip ir Palaikymo grupė, kuri susirenka gyvai  t.y.  padėti žmonėms, einantiems tobulėjimo keliu įveikti kliūtis, sustiprinti pasitikėjimą savimi, įgauti jėgų  žengti  svarbius žingsnius.

Palaikymo grupė internetu , tai vieta, kur galima rasti sau artimų žmonių.

Palaikymo grupė  internetu , tai  vieta, kur gali pasisemti jėgų, gauti palaikymą ir drąsos žengti žingsnius.

Palaikymo grupė  internetu , tai  vieta, kur gali  būti saugus ir suprastas.

Palaikymo grupė  internetu , tai  vieta, kur  gali įveikti savo nerimą ir padidinti pasitikėjimą savimi.

Registruokis ir prisijunk prie Palaikymo grupės internetu paspausdamas paveikslėlį, esantį žemiau:

 Palaikymo grupe internetu II

 

 

Informaciją puslapiui Palaikymo grupė internetu parengė

Mykolas Truncė,

Santykių ir skyrybų psichologas

 

Jums taip pat gali būti naudinga informacija straipsniuose:

Palaikymo grupė

Po skyrybų

Psichologo konsultacija internetu