Šiame  puslapyje talpinami straipsniai apie santykius,  skirti papildyti informaciją, išdėstytą puslapyje Psichologo patarimai. Straipsniuose detalizuojama konkreti tema ir aprašomi praktinio taikymo skyrybų procese aspektai.

Straipsniai  apie santykius

Visi straipsniai apie santykius suskirstyti į tris pagrindines temas:

 Ar verta gyventi toliau kartu?

Straipsniai apie santykius, patalpinti rubrikoje Ar verta toliau gyventi kartu? skirti aprašyti įvairius aspektus, susijusius su dilemos: skirtis ar nesiskirti sprendimu.

Pateikiama informacija apie mūsų elgesį įtakojančias jėgas: poreikius, vertybes, nuostatas, vyrų ir moterų esminius skirtumus.  Vertybės yra mūsų vidinis kompasas, kuriuo orientuodamiesi priimame sprendimus.  Jei mūsų netenkina tai, ką turime gyvenime, derėtų pasitikrinti  ar vadovaujamės teisingomis vertybėmis. Straipsnyje Kodėl aš taip elgiuosi? taip pat pateikiami 10 Dievo įsakymų ir sudaroma galimybė iš 49 vertybių išsirinkti pačią svarbiausią vertybę, kuri ir turi didžiausią įtaką Jūsų priimamiems sprendimams bei elgesiui. Taip Jūs galite sau praktiškai pritaikyti atradimus ir įžvalgas, kurias padarote atrinkdami pagrindines savo vertybes.

Šioje rubrikoje taip pat pateikiami straipsniai: Psichologo patarimai vyrams ir Psichologo patarimai moterims.  Kiekviename jų yra po penkis svarbiausius patarimus, kuriais vadovaudamiesi sukursite darnius ir pastiprinančius tarpusavio santykius.

Straipsniai apie santykius tema ar verta toliau gyventi kartu

Dilema Skirtis – Nesiskirti

  Skyrybos

Straipsniai apie santykius rubrikoje Skyrybos papildo informaciją apie skyrybų procesą.  Šiuose straipsniuose  yra detalizuojami svarbūs skyrybų procese dalykai ir pateikiamas praktinis atskleistų aspektų taikymas. Straipsnyje Kaip išgyventi skyrybų skausmą?  atskleidžiamos skyrybų skausmo atsiradimo priežastys ir pateikiami psichologo patarimai, kaip jį įveikti. Straipsnyje Kaip įveikti nerimą? pateikiami praktiniai psichologo patarimai, padėsiantys susitvarkyti su nerimu.

Šioje rubrikoje pateikiama ir įdomioji skyrybų statistika. Susipažinkite su tuo, kaip kito skyrybų skaičius Lietuvoje per pastaruosius 60 metų ir kita intriguojančia informacija.

 Straipsniai apie santykius tema Skyrybos

Sutuoktinius siejantys saitai

  Kaip gyventi po skyrybų?

Galiausiai, straipsniai apie santykius, patalpinti rubrikoje Kaip gyventi po skyrybų? skirti padėti išsiskyrusiam kurti naują gyvenimą. Gyvenimą, kuriame jis/ji jaustųsi esą patenkinti tuo, ką turi, tuo, ką gyvena. Šioje rubrikoje atskleidžiama mokymosi visą gyvenimą tema.  Skyrybos, – tai Gyvenimo Pamoka, kurią turite išmokti, t.y. surasti tas Šaknines priežastis, kurios atvedė Jus prie nepageidaujamų pasekmių – Skyrybų. Jei surasite šias priežastis, galėsite padaryti reikalingus pokyčius savyje, nes kaip sakoma: Pakeisk save ir pasaulis pasikeis.

Straipsniai apie santykius tema Kaip gyventi po skyrybų

Gyvenimas po skyrybų

Informaciją į puslapį Straipsniai apie santykius parengė

Mykolas Truncė,

Porų ir Skyrybų psichologas, konsultantas, lektorius, 

Šeimų išsaugojimo ekspertas

Tapkite FB: Stipri šeima draugu ir sekite naujienas

Užsiprenumeruokite Mykolo Truncės YouTube kanalą ir pirmieji susipažinkite su mokomąja medžiaga apie savęs pagerinimą ir santykius

Užsiregistruokite mėnesiniam Stipri Šeima Naujienlaiškio gavimui  ir stiprinkite savo šeimą.