Pažinkite save geriau ir atraskite tobulintinas vietas užpildydami Prašymas atsiųsti testą:

Prašymas atsiųsti testą

Porų psichologo konsultanto, lektoriaus, Šeimų išsaugojimo eksperto Mykolo Truncės parengti testai padės Jums geriau suprasti save ir patobulinti

NEMOKAMI TESTAI

DĖMESIO: Visi pateikiami testai ir klausimynai skirti įsivertinti ir nustatyti, ar turite kažką tokio, kas gali gadinti Jūsų vidinę ramybę ar santykius. Jei tokių atrandate, imkitės veiksmų pašalinti. 

MOKAMI TESTAI

Žemiau pateikiami testai yra mokami, nes testo rezultatų apdorojimui ir interpretacijai reikia skirti specialistų darbo laiką.

  • Gyvenimo Rato (38 Eurai). Šis testas padeda nustatyti silpniausias Jūsų gyvenimo sritis, jų tarpusavio ryšį ir pasirengti tolimesnio savęs tobulinimo kryptį.
  • Psichologo konsultacija bet kurio testo interpretacijai – 52 Eurai/val. Lietuvoje gyvenantiems ir 56 Eurų/val. užsienyje gyvenantiems.

Jei pageidaujate Psichologo konsultacijos, atsiųskite užpildytą testą (klausimyną) el paštu porupsichologas@gmail.com

Užpildydami formą sutinkate su:

Jūsų duomenys renkami tik tam laikotarpiui, kol konsultuojatės. Vėliau jie sunaikinami.  Pateikdami informacija apie save sutinkate su mūsų duomenų apsaugos politika ir Jūsų el pašto įtraukimą į Stipri Šeima Naujienlaiškio gavėjų sąrašą (Naujienlaiškio galėsite atsisakyti bet kada). Visą Duomenų apsaugos politiką galite rasti ČIA.