Pažinkite save geriau ir atraskite tobulintinas vietas atlikdami žemiau pateikiamus testus:

NEMOKAMI TESTAI

DĖMESIO: Visų nemokamų testų iš karto nesiunčiame. Tai traktuojame, kaip mūsų sukurtų produktų pasisavinimą. Siunčiame po 1-2 testus. Jei tiko, tada galite prašyti sekančių testų. Atsiųsime. 

  • 6 mirtinos santuokai prielaidos. Šis testas matuoja, ar turite ir kiek stiprios Jūsų prielaidos, galinčios stipriai neigiamai paveikti jūsų santykius su antra puse.
  • Neigiamai veikiančios nuostatos į Pinigus, Turtą, Turtuolius, Darbą. Šis testas matuoja, ar turite neigiamai  Jūsų finansinę būseną formuojančių nuostatų, nulemiančių Jūsų finansinį nestabilumą.
  • Labiausiai išlavintų polinkių ir gebėjimų. Šis testas matuoja Jūsų labiausiai išlavintus gebėjimus ir padeda atsirinkti mėgstamą darbą.
  • Patiriamo streso lygio. Šis testas matuoja kiek stipriai Jus veikia patiriamas stresas. Pateikiamos rekomendacijos, kaip neutralizuoti neigiamas patiriamo streso pasekmes.
  • Netenkinantys asmenybės bruožai (asmeninės savybės). Šis testas padeda nusistatyti svarbiausias asmenines savybes, kurios Jūsų netenkina ir padeda susiorientuotu, ką Jums reikėtų patobulinti.
  • Dėl ko ir kiek stipriai konfliktuojame. Šis testas matuoja Jūsų konfliktų dažnumą ir intensyvumą. Galite pamatyti sritis, kuriose turėtumėte išspręsti tarpusavio konfliktus abipusio laimėjimo būdu (Win-Win) ir pradėti gyventi be konfliktų.
  • Sutuoktinių-tėvų konfliktai pagal vaiko raidos stadijas. Šis testas matuoja konfliktines sritis pagal vaiko raidos stadijas. Gaunate informaciją apie tai, kokius konfliktus turėtumėte išspręsti, kad gyventumėte darnoje.
  • Gebėjimų užauginti sėkmingus vaikus vertinimas. Šis testas padeda mamai ar tėčiui išsimatuoti savo gebėjimus užauginti sėkmingus vaikus.

MOKAMI TESTAI

Žemiau pateikiami testai yra mokami, nes testo rezultatų apdorojimui ir interpretacijai reikia skirti specialistų darbo laiką.

  • Gyvenimo Rato (38 Eurai). Šis testas padeda nustatyti silpniausias Jūsų gyvenimo sritis, jų tarpusavio ryšį ir pasirengti tolimesnio savęs tobulinimo kryptį.
  • Psichologo konsultacija bet kurio testo interpretacijai – 52 Eurai/val. Lietuvoje gyvenantiems ir 56 Eurų/val. užsienyje gyvenantiems.

Jei pageidaujate Psichologo konsultacijos, parašykite apie tai skiltyje “Jūsų žinutė”

Užpildykite žemiau pateikiamą formą ir paspauskite “Siųsti”

Užpildydami formą sutinkate su:

Jūsų duomenys renkami tik tam laikotarpiui, kol konsultuojatės. Vėliau jie sunaikinami.  Pateikdami informacija apie save sutinkate su mūsų duomenų apsaugos politika ir Jūsų el pašto įtraukimą į Stipri Šeima Naujienlaiškio gavėjų sąrašą (Naujienlaiškio galėsite atsisakyti bet kada). Visą Duomenų apsaugos politiką galite rasti ČIA.

Jūsų vardas ir pavardė sąskaitai išrašyti (būtina)

Jūsų telefono numeris informacijai patikslinti (pageidautina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Testo ar klausimyno pavadinimas

Jūsų žinutė