Šis straipsnis parengtas papildyti informacijai, paskelbtai puslapyje Psichologo konsultacija.  Straipsnyje pateikiami psichologo patarimai Vyrams, kaip bendrauti su Moterimis, jei vyras nori darnių santykių su žmona.

Atminkite, Vyrai, kad Moteris, tai Jausmai, Bendravimas, Dalyvavimas, Buvimas kartu, ARTUMAS, Procesas, Jausmų išreiškimas, Davimas, Aukojimasis, ir jai svarbu, kad šalia būtų ARTIMAS žmogus, mylintis ir pasiruošęs padėti, tad  toliau pateikiami  psichologo patarimai Vyrams, kaip elgtis su Moterimis.

Sutuoktiniai žeidžia vienas kitą patys to nenorėdami todėl, kad nesupranta, kad kitas (pagal lytį) yra kitoks.  Vyras, kalbėdamas su moterimi, o ir moteris, kalbėdama su vyru vadovaujasi prielaida, kad jie yra tokie patys. Tačiau vyrai ir moterys yra visiškai skirtingi. Vadovaudamiesi neteisinga prielaida jie bendrauja ir elgiasi tarpusavyje tikėdamiesi paties geriausio, o gauna visai priešingą rezultatą – nesusipratimus ir prastėjantį emocinį ryšį. Prastėjantis emocinis ryšys – pagrindinė skyrybų priežastis.

Psichologo patarimai Vyrams, kaip jie turi kalbėti su moterimis
Kaip Vyrai turi kalbėti su Moterimis

Psichologo patarimai Vyrams, kaip elgtis su Moterimis:

  1. Priimkite Moterį su visais jos nenuoseklumais. Moteryje viskas egzistuoja vienu metu. Priklausomai nuo nuotaikos ji vienu metu gali sakyti „Taip“, o kitu – „Ne“. Ir ji jausis esanti teisi abiem atvejais.
  2. Sudarykite sąlygas Moteriai išsakyti savo jausmus, išlieti emocijas. Duokite jai Supratimą ir Simpatiją. Už tai ji atsilygins keleriopai.
  3. Moterys linkusios sutirštinti ir hipertrofuoti. Nepriimkite tai už gryną pinigą. Jei Moteris, stovėdama priešais rūbų spintą sako, kad „neturiu ko apsirengti/…“ tai dar nereiškia, jog rūbų spinta tuščia J
  4. Moteriai svarbu Procesas, o ne Rezultatas. Jai svarbiau, kaip ji jautėsi, nei koks pasiektas Rezultatas.
  5. Moteriai labiausiai reikia žinoti, kad jinai ne viena, kad šalia artimas, mylintis ją žmogus, kuris yra pasiruošęs ateiti jai į pagalbą.

 

Prisiminkite, mielieji priešingybės suklesti skirtumuose, o priešingybių apsijungimas į vieną – Šeimą, suteikia abiems visiškai naują kokybę. Žinoma, visa tai su sąlyga, kad Vyras ir Moteris supranta kiekvieno ypatumus, priima vienas kitą tokius, kokie jie yra ir moka bendrauti.

 

Informaciją straipsniui Psichologo patarimai Vyrams kaip elgtis su Moterimis parengė

Šeimos santykių ir skyrybų psichologas  Vilniuje ir internetu Mykolas Truncė

Psichologo patarimai Vyrams, kaip elgtis su Moterimis

Post navigation