Psichologo patarimai moterims parengti siekiant papildyti informaciją puslapyje Psichologo konsultacija.

Atminkite, Moterys, kad Vyras, tai Jėga, Laisvė, Erdvė,  Aktyvumas, Logiškumas, Nuoseklumas, Tiesmukiškumas, Rezultato siekimas, Uždavinių sprendėjas, nepažįstantis emocijų pasaulio, tad čia pateikiami psichologo patarimai Moterims, kaip elgtis su Vyrais:

Moterys žeidžia vyrus pačios  to nenorėdamos todėl, kad nesupranta, kad vyras (pagal lytį) yra kitoks.  Moteris, kalbėdama su vyru vadovaujasi prielaida, kad jie yra tokie patys. Tačiau vyrai ir moterys yra visiškai skirtingi. Vadovaudamiesi neteisinga prielaida moteris bendrauja ir elgiasi su vyru tikėdamiesi paties geriausio, o gauna visai priešingą rezultatą – nesusipratimus ir prastėjantį emocinį ryšį. Emocinis ryšys yra santuokos egzistavimo pagrindas,  prastėjantis  emocinis ryšys yra pagrindinė skyrybų priežastis. Žemiau atskleidžiama Vyro esybė ir pateikiami psichologo patarimai moterims, kaip elgtis su vyrais.

Psichologo patarimai moterims kaip kalbėti su vyrais
Kaip Moterys turi kalbėti su Vyrais

Psichologo patarimai Moterims, kaip elgtis su Vyrais:

  1. Norėdamos pasikalbėti su Vyru, paskelbkite pokalbio tikslą. Jei Vyras nežino pokalbio tikslo, jis jaučiasi neturintis pakankamai informacijos, nepasitikintis situacija ir vengs kalbėtis.
  2. Kantriai laukite, kol Vyras priims Sprendimą. Nelyskite prie jo ir nesiaiškinkite. Bandymus aiškintis Vyras supranta, kaip jo gebėjimų spręsti problemas menkinimą ir kėsinimąsi į jo teisę priiminėti sprendimus.  Duokite jam laiko, kol jis išspręs savo Uždavinį.
  3. Pritarkite ir paskatinkite Vyrą veikti. Tai suteiks jam jėgų ir paskatins nuveikti dar daugiau jūsų labui.
  4. Neribokite Vyro laisvės (neriškite jo prie savęs tiesmukai). Vyras, – tai Aktyvumas, Judesys, Erdvės.  „Uždarytas“ namie jis „vysta“ ir menksta.
  5. JOKIU BŪDU NEPRIIMINĖKITE SPRENDIMŲ, O TUO LABIAU  –  NENURODINĖKITE JAM, KĄ DARYTI.  Sprendimų priėmimas – Vyro prerogatyva. Jei priimate už Vyrą sprendimą, jis jaučiasi nereikalingas ir pažemintas, todėl pradės dairytis kitos Moters, kuriai būtų svarbus ir reikalingas.

Prisiminkite, mielieji priešingybės suklesti skirtumuose, o priešingybių apsijungimas į vieną – Šeimą, suteikia abiems visiškai naują kokybę. Žinoma, visa tai su sąlyga, kad Vyras ir Moteris supranta kiekvieno ypatumus, priima vienas kitą tokius, kokie jie yra ir moka bendrauti.

Jei norite geriau suprasti Vyrus ir suformuoti teisingus bendravimo su jais įgūdžius, išsiaiškinkite tai su skyrybų psichologu, paspausdama ant paveikslėlio žemiau.

Atverk duris į šviesesnį gyvenimą
Atverk duris į šviesesnį gyvenimą

 

Informaciją Psichologo patarimai Moterims, kaip elgtis su Vyrais parengė

Šeimos santykių ir skyrybų psichologas  Vilniuje ir internetu Mykolas Truncė

 

Psichologo patarimai Moterims, kaip elgtis su Vyrais

Post navigation